Україна - сьома в одиночному міксті на Євро з біатлону з найгіршою стрільбою: результат

Україна - сьома в одиночному міксті на Євро з біатлону з найгіршою стрільбою: результат

Україна - сьома в одиночному міксті на Євро з біатлону з найгіршою стрільбою: результат Getty Images

Результат останньої гонки на чемпіонаті Європи з біатлону.

Останнім стартом у німецькому Арбері, де проходить чемпіонат Європи з біатлону, була одиночна змішана естафета. Участь у ній брали 21 збірна, у тому числі і команда України у складі Дениса Насика та Віти Семеренко.

Перед одиночним мікстом у заключний змагальний день відбулася класична змішана естафета. На ній українці з сімома колами штрафу через сильні пориви вітру фінішували на восьмій позиції.

Складні погодні умови продовжилися і на останній гонці чемпіонату Європи. Денис Насико хоча й розпочав естафету з двох використаних додаткових патронів, на "стійці" закрив лише одну мішень з восьми пострілів.

На передачі естафети Україна була 11-ю. Відставання від лідерів складало трохи менше хвилини, але його вдалося скоротити на першому етапі Віті Семеренко, яка закрила усі мішені з семи пострілів та піднялася на восьму позицію.

Але на "стійці" Семеренко, так само, як і Насико, пішла ще на чотири кола штрафу, вийшовши з них на 17-й позиції.

Повернутися у топ-10 Україна змогла завдяки чистій стрільбі Дениса Насика. Мав українець можливість повернути команду до боротьби за вищі місця. І на "стійці" знову закрив усі мішені, піднявши Україну на восьму позицію перед заключним етапом Віти Семеренко.

Перед "стійкою" Семеренко відіграла ще одну позицію, піднявшись на сьоме місце. Поборотися за топ-6 українці було непросто - відставання від Норвегії складало близько 50 секунд.

У підсумку Семеренко змогла втримати сьому позицію для України. І посіла передостаннє місце серед команд, що фінішували - лише вісім команд з 21-ї змогли пройти повну дистанцію у гонці.

Чемпіонат Європи. Одиночна змішана естафета

  1. Росія (1+7) 39:10.5
  2. Франція (4+10) +1:01.4
  3. Німеччина (3+14) +1:34.1
  4. Італія (3+12) +1:48.8
  5. Норвегія (7+17) +2:10.9
  6. Швеція (3+14) +2:31.9
  7. Україна (8+14) +3:53.6
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо