"Усі ми мертві" лідирує серед серіалів Netflix по всьому світу

"Усі ми мертві" лідирує серед серіалів Netflix по всьому світу

"Усі ми мертві" лідирує серед серіалів Netflix по всьому світу

У п'ятницю, 28 січня, онлайн-кінотеатр Netflix випустив 12 епізодів першого сезону південнокорейського серіалу про зомбі "Усі ми мертві" (All of Us Are Dead). Вже наступного дня, 29 січня, корейська дорамаСпочатку японський термін, який згодом став використовуватись як загальна назва для телесеріалів, що випускаються у Східній Азії про зомбі зайняла перше місце серед серіалів на платформі – про це повідомляє FlixPatrol.

Попри змішані відгуки критиків, серіал "Усі ми мертві" очолив рейтинг телешоу Netflix по всьому світу. Це другий корейський серіал, який посів перше місце у цьому рейтингу після "Гри в кальмара".

Екранізація однойменного вебтуна (цифрового коміксу, створеного для читання на смартфоні) про поширення зомбі-вірусної інфекції, через яку група старшокласників опиняються замкненою у школі.

Учні мають з боєм прориватися назовні, щоб вижити. Головні ролі зіграли Пак Сі-ху ("Підставне місто"), Юн Чхан-йон ("Наречена річкового Бога"), Чо І-хен ("Лікарська мудрість"), Ю Ін-су ("Школа 2017") та Кім Бен-чхоль ("Гоблін").

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад