Юлія Журавок - сьома у спринті на чемпіонаті Європи з біатлону: результат гонки

Юлія Журавок - сьома у спринті на чемпіонаті Європи з біатлону: результат гонки

Юлія Журавок - сьома у спринті на чемпіонаті Європи з біатлону: результат гонки
Getty Images

Третій результат українських біатлоністів у топ-10.

Другим стартом третього змагального дня на чемпіонаті Європи з біатлону стала жіноча спринтерська гонка. Участь у ній мали взяти 110 біатлоністок, проте перед стартом стало відомо, що українка Анна Кривонос не бігтиме спринт.

Тож у жіночій спринтерській гонці змагалися п'ять українок. Ще перед спринтом українці двічі фінішували у топ-10 в індивідуальних гонках: Тарас Лесюк посів шосте місце у чоловічому старті, а Анастасія Меркушина - сьоме у жіночому.

Читайте також: Меркушина - найкраща з українок в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи: результати

На відміну від чоловічого спринту, де жоден із українців не фінішував у топ-40, жінкам вдалося досягти такого результату. Найкращою серед українок цього разу стала Юлія Журавок.

Журавок показала чисту роботу на вогневих рубежах, закривши десять мішеней. А на фініші програла близько 40 секунд чемпіонці Європи - норвежці Рагнхільд Фемстейневік. Від потрапляння у квіткову церемонію українку відділили 0.4 секунди - білоруска Іріна Кручінкіна з одним колом штрафу випередила Журавок.

Найшвидший хід на дистанції серед українок показала Анастасія Меркушина. Вона випередила Журавок на 1.3 секунди, однак через три кола штрафу замкнула топ-40. Вище за Меркушину фінішувала Ольга Абрамова - вона припустилася однієї хиби на "стійці" і посіла 28-е місце.

Щодо інших українок, то Віта Семеренко після першого вогневого рубежу зберігала шанси на топ-8 завдяки чистій стрільбі. Однак на "стійці" припустилася трьох хиб і фінішувала за межами топ-50. А ось Валерія Дмитренко з чотирма промахами не потрапила навіть у топ-70.

Таким чином, у гонку переслідування відібралися чотири українки. Найбільші шанси матиме саме Журавок, крім неї туди потрапили Абрамова, Меркушина та Семеренко.

Чемпіонат Європи. Індивідуальна гонка. Жінки

 1. Рагнхільд Фемстейневік (Норвегія, 0+0) 21:52.7
 2. Франціска Гільдебранд (Німеччина, 0+0) +3.7
 3. Яніна Геттіх (Німеччина, 0+1) +25.9
 4. Аліна Стремоус (Молдова, 0+1) +33.5
 5. Лу Жанмоне (Франція, 0+0) +37.2
 6. Іріна Кручінкіна (Білорусь, 1+0) +39.4
 7. Юлія Журавок (Україна, 0+0) +39.8

...

 • 28. Ольга Абрамова (0+1) +1:32.7
 • 40. Анастасія Меркушина (1+2) +2:01.4
 • 51. Віта Семеренко (0+3) +2:22.7
 • 78. Валерія Дмитренко (2+2) +3:38.9

...

Анна Кривонос - не стартувала

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо