Біатлон: Кубок IBU
Усі українці фінішували поза топ-40 чоловічого спринту на чемпіонаті Європи: результат гонки

. Getty Images

Жоден із представників України не зміг поборотися за високі місця.

Третій змагальний день чемпіонату Європи з біатлону розпочався з чоловічої спринтерської гонки. Участь у ній мали взяти 123 біатлоністи, у тому числі шість українців.

Українці розпочали чемпіонат Європи з біатлону з місця у квітковій церемонії. Ще у перший змагальний день Тарас Лесюк замкнув топ-6 у індивідуальній гонці.

Проте у спринті Україні не вдалося навіть зачепитися за місця у топ-40. Найкращий результат показав Андрій Доценко, який із двома колами штрафу посів 41-е місце.

Загалом українцям завадила фінішувати на високих місцях робота на вогневих рубежах. Майже усі біатлоністи, крім Доценка, відправилися щонайменше на чотири кола штрафу. А найгірший результат на стрільбі показав Денис Насико, який не закрив шість мішеней з десяти.

Найкращий шанс посісти місце у топ-40 мав Андрій Орлик - один із пізніх стартових номерів у складі України. Проте після чистого першого вогневого рубежу на "стійці" біатлоніст не закрив одразу чотири мішені, і у підсумку показав найгірший результат серед українців - 82-е місце.

Переможцем спринтерської гонки став норвежець Ерлен Бйонтегор. На фініші він випередив росіянина Нікіту Поршнєва з перевагою у 20 секунд, закривши усі десять мішеней. У топ-3 німець Лукас Фрацшер, який припустився однієї хиби.