Харків'яни почнуть змагатися на зимовій Олімпіаді 4 лютого

Харків'яни почнуть змагатися на зимовій Олімпіаді 4 лютого

Уточнено
Харків'яни почнуть змагатися на зимовій Олімпіаді 4 лютого
УФФК

Фігуристи Олександра Назарова та Максим Нікітін виступатимуть у перший день зимових Олімпійських ігор у Пекіні.

Виступ Назарової та Нікітіна заплановано на 4 лютого, повідомили Суспільному в обласному Департаменті молоді та спорту. Це командні змагання. 12 лютого пара виступатиме в індивідуальних змаганнях (обов’язкова програма), а 14 лютого — у довільному танці.

Від Харківщини у зимових іграх братимуть участь ще двоє спортсменів, сказав в етері "Українського радіо Харків" начальник обласного Управління справ молоді та спорту Костянтин Ананченко.

6 лютого лижник Руслан Перехода заявлений на дистанцію зі скіатлонуМасові лижні перегони з елементами переслідування, розділені на дві частини — класичним стилем і ковзанярським..

  • 8 лютого — жіночий та чоловічий індивідуальний спринт вільним стилем;
  • 11 лютого — 15 км класичним стилем;
  • 13 лютого — 4х10 км;
  • 16 лютого — жіночий та чоловічий командний спринт класичним стилем;
  • 19 лютого — 50 км вільним стилем.

16 лютого планується виступ у шорт-треку ще однієї представниці з Харкова Уляни Дубрової.

XXIV зимові Олімпійські ігри в Пекіні відбуватимуться з 4 по 20 лютого. Серед трьох тисяч атлетів з усього світу розіграють 109 комплектів нагород у 15 видах програми.

Авторки: Олександра Нетецька, Марія Солодовнік

Що відомо

  • 45 спортсменів представлять Україну на зимових Олімпійських іграх у Пекіні в 12 спортивних дисциплінах: біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліна, фігурному катанні, фристайлі та шорт-треку. Це на 12 атлетів більше, ніж на попередніх зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані-2018.
  • На зимові Олімпійські ігри до Пекіна у складі української команди поїдуть четверо харків'ян: лижник Руслан Перехода, пара фігуристів Олександра Назарова та Максим Нікітін і спортсменка Уляна Дуброва, яка представлятиме Україну в шорт-треку.
  • Як Уляна Дуброва готувалася до своєї першої Олімпіади — репортаж.
  • Вперше до програми Ігор-2022 увійшли сім нових дисциплін: монобоб у жінок, змішана естафета у шорт-треку, змішані командні змагання зі стрибків на лижах з трампліна, змішані командні змагання з акробатичного фристайлу, жіночий та чоловічий біг-ейр вільним стилем, змішані командні змагання зі сноуборд-кросу.
  • Загалом за роки незалежності українці на зимових Іграх здобули вісім нагород: три золоті, одну срібну та чотири бронзові медалі.
На початок