"Не впорався зі своїм етапом". Дудченко - про виступ у чоловічій естафеті на етапі в Антгольці

"Не впорався зі своїм етапом". Дудченко - про виступ у чоловічій естафеті на етапі в Антгольці

Ексклюзивно
"Не впорався зі своїм етапом". Дудченко - про виступ у чоловічій естафеті на етапі в Антгольці
Getty Images

Ексклюзивний коментар біатлоніста Суспільне Спорт.

Україна виступила в останній чоловічій гонці перед Олімпіадою-2022. На етапі в Антгольці українці посіли шосте місце в естафеті.

Читайте також: Україна - шоста в останній чоловічій естафеті перед Олімпіадою-2022: результат гонки

Українці тривалий час вели боротьбу навіть за топ-5. Дмитро Підручний, який біг на другому етапі, передавав естафету Антонові Дудченку п'ятим з відставанням у 24 секунди від лідера.

Проте Дудченко не зміг втримати перевагу, внаслідок чого Україна навіть опустилася на сьому позицію. І хоча на етапі Артема Прими вдалося повернутися у топ-6, Дудченко не зміг показати високий результат.

Після гонки Дудченко дав ексклюзивний коментар Суспільне Спорт, у якому оцінив свій виступ у естафеті.

Дудченко вибачився перед партнерами по команді через свій виступ на вогневому рубежі. На "стійці" біатлоніст закрив п'ять мішеней лише з восьми пострілів, внаслідок чого відставання України збільшилося.

  • Про етап у чоловічій естафеті

"Хотів би попросити вибачення у хлопців. Трохи не впорався на вогневому рубежі. Ще не бачив аналізу гонки, але по дистанції пересувався краще, аніж у індивідуальній гонці. А от на стрільбі стоячи просто був тремор у ногах, взагалі нічого не міг зробити. Три запасні патрони - досить багато часу програв на "стійці". Можна сказати, що я не впорався зі своїм етапом".

  • Про причини втрати позицій в естафеті

"Навіть не можу сказати, чи це через акліматизацію, чи через щось ще. Можливо, вплинула висота на такий стан, але поки що не можу точно сказати".

  • Про трасу у Пекіні та саму Олімпіаду

"Потрібно туда переїхати ще. Сподіваюся, що все буде добре, впораюся психологічно. Розумію, що Олімпійські ігри - важкі змагання як у психологічному, так і фізичному стані, оскільки вони проходитимуть на висоті. Не можу сказати конкретно".

"Поки що порад від [Підручного, Прими та Тищенко] не було [щодо Олімпіади]. Вони розповідали, як там усе проходить, який порядок. Тим паче, що зараз зовнішні умови у зв'язку з пандемією - дуже важко щось порадити".

Що відомо

  • Антон Дудченко потрапив у склад збірної України на Олімпіаду-2022. Це буде його дебют на Іграх.
Читайте також: Україна офіційно затвердила склад збірної на Олімпійські ігри-2022: хто в команді
  • В Антгольці Україна змагалася у чоловічій естафеті за нової розстановки біатлоністів на етапах. Дудченко перед цим біг три поспіль естафети останнім.
  • Найкращий результат України у чоловічій естафеті сезону - п'яте місце в Естерсунді.
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо