Бенедікт Долль випередив Йоганнеса Бьо у масстарті етапу в Антгольці: результат гонки

Бенедікт Долль випередив Йоганнеса Бьо у масстарті етапу в Антгольці: результат гонки

Бенедікт Долль випередив Йоганнеса Бьо у масстарті етапу в Антгольці: результат гонки
AP

Як пройшла остання чоловіча особиста гонка перед Олімпіадою-2022.

Другою чоловічою гонкою сьомого етапу Кубка світу з біатлону став масстарт. На старт вийшли 30 біатлоністів: 25 найкращих у загальному заліку Кубка світу, які прибули у Антгольц-Антерсельву, а також топ-5 самого етапу.

У попередній список у якості другого запасного проходив Дмитро Підручний. Але у зв'язку з великою кількістю біатлоністів, що знялися з гонки - Дмитро Підручний та Антон Дудченко могли потрапляти у 30-ку та стартувати в масстарті (саме за квотою топ-25 найкращих Кубка світу). Однак тренерський штаб прийняв рішення не випускати їх на старт - замість цього вони готуватимуться до естафети.

Читайте також: Збірна України з біатлону назвала склад на останню чоловічу естафету перед Олімпіадою-2022

Перед масстартом у чоловічому біатлоні визначився перший володар особистої нагороди. Норвежець Тарьєй Бьо став володарем Малого кришталевого глобусу в індивідуальних гонках.

Однак боротьбу за перемогу в масстарті вели інші норвежці: за підсумками першої стрільби гонку очолили Зіверт Баккен, а також Штурла Легрейд. Тарьєй Бьо відправився на два кола штрафу, програючи після вогневого рубежу 53 секунди.

Зміна лідера відбулася після другої стрільби: Йоганнес Бьо, який відправився на коло штрафу на першому вогневому рубежі, закрив усі п'ять мішеней та вийшов уперед. А позаду нього був німець Бенедікт Долль з відставанням 2.5 секунди.

Бьо втримався лідером після третьої стрільби, навіть попри один неточний постріл. Більшість його переслідувачів, у тому числі і Долль, хибили на вогневих рубежах, тож перевага норвезького біатлоніста зросла до дев'яти секунд.

Проте перемогу у масстарті здобув Бенедікт Долль. Він випередив Бьо завдяки чистій стрільбі і на останньому колі збільшив перевагу від норвезького біатлоніста з семи секунд до 31.

Кубок cвіту. Сьомий етап (Антгольц): чоловічий масстарт. Результат

  1. Бенедікт Долль (Німеччина, 0+0+1+0) 37:14.9
  2. Йоганнес Бьо (Норвегія, 1+0+1+1) +31.3
  3. Штурла Легрейд (Норвегія, 0+2+0+1) +1:28.8
  4. Антонен Гігонна (Франція, 0+0+2+0) +1:34.7
  5. Зіверт Баккен (Норвегія, 0+1+2+0) +1:35.2
  6. Теро Сеппала (Фінляндія, 0+1+0+2) +1:42.1
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо