Португалія обіграла Сербію на старті Євро-2022 з футзалу. Як зіграли суперники України: результат Getty Images

Фаворити групи реабілітувалися після складного початку матчу й вирвали перемогу в першому матчі турніру.

У Нідерландах відбувся перший матч чоловічого чемпіонату Європи з футзалу, що проходить уперше за чотири роки. Турнір відкривали суперники збірної України в групі А: Сербія та Португалія.

Остання вважається фавориткою групи та загалом Євро-2022. Португальці є чинними чемпіонами світу та Європи й відібралися на змагання з першого місця в групі. Вони стануть останніми суперниками України на груповій стадії (28 січня).

А от Сербія кваліфікувалася на чемпіонат пізніше за всіх. За останнє вакантне місце команда боролася у додатковому плей-оф, де обіграла Білорусь. Саме Сербія стане наступною опоненткою української збірної (23 січня) після стартового матчу "синьо-жовтих" проти Нідерландів (19 січня).

Попри статус андердогів вже на перших хвилинах протистояння серби нав'язали боротьбу й повели в рахунку 2:0 завдяки дублю капітана команди Марко Пршича. Проте створити сенсацію Сербії не вдалося. У другій половині стартового тайму Португаля зрівняла рахунок м'ячами Паулети та Пані Варели.

У другому таймі португальці остаточно реабілітувалися, вийшовши вперед на два м'ячі. За одну хвилину в воротах сербів відзначилися Жезус та Томас Пачо.

Тож після хиткого старту Португалія очолює групу А з трьома очками перед початком матчу України з господарями Нідерландами.

• Євро-2022 з футзалу (чоловіки). Групова стадія. Перший раунд

Сербія – Португалія 2:2

Голи: Пршич, 2 (пенальті), 7 – Паулета, 11, Варела, 19, Жезус, 26, Пачо, 26

• Група А
  1. Португалія – 3 очки (1 матч, різниця м'ячів: +2)
  2. Нідерланди – 0 (0)
  3. Україна – 0 (0)
  4. Сербія – 0 (1, -2)

До плей-оф вийдуть дві найкращі команди групи.

Коли гратиме Україна

• Середа, 19 січня, 21:30. Нідерланди – Україна
  • Неділя, 23 січня, 15:30. Сербія – Україна
  • П'ятниця, 28 січня, 21:30. Україна – Португалія
Ексклюзивним транслятором Євро-2022 в Україні є Суспільне Спорт. На сайті Суспільне Спорт у прямому ефірі будуть показані всі матчі Євро-2022, починаючи з групової стадії.
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо