Робота івано-франківських поліклінік у період карантину

Робота івано-франківських поліклінік у період карантину

Робота івано-франківських поліклінік у період карантину Суспільне Карпати

Поліклініки Івано-Франківська переходять на новий режим роботи вже відсьогодні. Скасовуються усі планові операції і процедури, встановлюються певні обмеження щодо прямої роботи з пацієнтами. Про це Суспільному повідомила директорка Центру первинної медичної консультативно-діагностичної допомоги Ольга Савчук.

Робота івано-франківських поліклінік у період карантинуСуспільне Карпати

Робота івано-франківських поліклінік у період карантину

Відвідувачка Івано-Франківської міської поліклініки № 1 Степанія Приймак каже, що незадоволена новим режимом роботи в медзакладі: "В мене рука зламана. Мені сказали проробляти процедури і показатися десь через тижні два. Не можу я оцінювати так, але, на мою думку, різні випадки трапляються. Коли поліклініка зачинена, то куди діватися і до кого звертатися? То добре, хто із заможних сімей, дадуть собі раду, а от такі от бідолахи… Я вважаю, що це недобре подумали".

Начальник структурного підрозділу "Івано-Франківська міська поліклініка № 1" Володимир Твардовський розповів, як зміниться робота поліклініки.

"Буде обмежено роботу денних стаціонарів, обмежене скерування пацієнтів на планові, підкреслюю планові, оперативні втручання. Обмежене направлення пацієнтів на планові аналізи, планові УЗД-обстеження. Ми припиняємо повністю роботу медичних комісій. Пацієнтам, які потребують допомоги такої як денні стаціонари, ми будем організовувати стаціонари на дому", - каже Володимир Твардовський.

Директорка Центру первинної медичної консультативно-діагностичної допомоги Ольга Савчук просить франківців без крайньої потреби не йти у поліклініки і консультуватися із сімейними лікарями.

"Ми дуже просимо наших жителів без крайньої нагальної потреби не звертатися до поліклінічних закладів. Але все ж таки, якщо потрібно, якщо виникають якісь питання, які стосуються різних рутинних документів, які стосуються здоров’я, які стосуються продовження листа непрацездатності чи переоформлення групи інвалідності тощо, всі ці питання вирішувати за телефоном зі своїм лікарем, з яким укладена декларація. Також із сьогоднішнього дня наші лікарі всі доступні ліки, які необхідні, будуть виписувати дистанційно", - інформує Ольга Савчук.

Також вона рекомендує користуватися антисептиками, підтримувати дистанцію між людьми на відстані один метр в магазинах та аптеках.

Автор: Олександр Букатюк

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди