Дует Tember Blanche у лютому розпочне свій перший гастрольний тур Україною

Дует Tember Blanche у лютому розпочне свій перший гастрольний тур Україною

Дует Tember Blanche у лютому розпочне свій перший гастрольний тур Україною Радіо Промінь

Індіпоп-дует Tember Blanche у лютому 2022 року розпочне свій перший гастрольний тур Україною. Наразі анонсуються сім концертів: у Києві, Львові, Тернополі, Луцьку, Івано-франківську, Дніпрі та Харкові. Підсумками минулого року і планами Tember Blanche на новий в ефірі шоу Селекція поділилася учасниця дуету Саша Ганапольська.

За словами Олександри, 2021 рік був дуже насичений для Tember Blanche: перший кліп вийшов у лютому. 26 листопада гурт презентував дебютний альбом "Тут немає нікого, окрім нас" та представив його на двох концертах у Greycat.studio. В грудні реп-гурт Kalush випустили спільний з Tember Blanche кліп на "Калуські вечорниці". Окрім того, Олександра Ганапольська брала участь у 11-му сезоні Голосу країни в команді Монатіка.

"І ось це відчуття, що твою пісню знає більше людей, ніж тільки твої батьки чи сусідка з п'ятого поверху – це дуже приємне відчуття, яке також до нас прийшло торік", – ділиться Ганапольська.

Плани на 2022 рік

14 лютого у київськиій “Малій опері” відбудеться ще один сольний концерт, де можна буде почути нові пісні – паралельно вони виходитимуть на стрімінгах. У березні гурт вирушить у свій перший концертний тур, де будуть такі міста:

  • 14.02 – Київ
  • 2.03 – Львів
  • 3.03 – Луцьк
  • 6.03 – Тернопіль
  • 7.03 – Івано-Франківськ
  • 10.03 – Дніпро
  • 11.03 – Харків

"Ми не думали, що це станеться з нами так швидко, але ось ми вже готуємося до туру. У 2022-му ми будемо робити музику, бо нам це по кайфу", – сказала в ефірі Саша.

Що говорять про Tember Blanche

"Індіпоп-дует з Києва ризикує стати одним з найбільших відкриттів в українській музиці в наступні роки. Нарешті й у нас з'явилася зірка, перший сплеск популярності якої відбувся у "Тік-Тоці" Там завірусилися "Вечорниці", а гурт не розгубився і записав вслід альбом, який хочеться слухати й переслуховувати.

На руку дуету грає ще й напрочуд романтична передісторія. Влад Лагода був простим вуличним музикантом. Саша Ганапольська почула його і запропонувала заспівати разом. Тепер вони пара не тільки в музиці, а й в житті. А "Тут немає нікого, окрім нас" засвідчує прихід в Україні американського тренду на акустичний інді-фолк із жіночим вокалом". – музичний оглядач Олексій Бондаренко, "7 українських альбомів 2021 року, які треба почути".

"Може здатися, що Tember Blanche вигулькнули нізвідки. Але ж ні – тандем Владислава Лагоди та Олександри Ганапольської вже був відомий столичним поціновувачам музики своїми вуличними виступами. Одним із "підпільних" хітів була пісня "Вечорниці", яку музиканти нарешті записали і видали восени цього року. І ось результат – друге місце в чарті "Промінь Рекомендує" у вересні" – Міла Кравчук, "Промінь рекомендує. Головні хіти та музичні герої 2021 року".

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад