Юлія Джима - у топ-25 переслідування на етапі Кубка світу в Рупольдингу: результати гонки

Юлія Джима - у топ-25 переслідування на етапі Кубка світу в Рупольдингу: результати гонки

Юлія Джима - у топ-25 переслідування на етапі Кубка світу в Рупольдингу: результати гонки
Dmytro Yevenko

Результати гонки.

У заключний змагальний день шостого етапу Кубка світу з біатлону заплановані дві гонки: чоловічий та жіночий персьюти. Першими гонку переслідування мали бігти біатлоністи.

Україну у жіночому персьюті мали представляти три українки: Юлія Джима, Валентина Семеренко та Ірина Петренко. Проте тренерський штаб збірної України вирішив не ставити Семеренко на гонку переслідування - відповідно, змагатися мали лише Джима та Петренко.

Дивіться також жіночу гонку переслідування на етапі в Рупольдингу

Крім Валентини Семеренко, на старт у гонці переслідування не вийшли шість біатлоністок: не стартували Свєтлана Міронова, Тіріл Екгофф, Деніз Геррманн, Марі Едер, Байба Бендіка та Іріна Лєщанка. Тож, у персьюті змагалися між собою 53 біатлоністки.

Юлія Джима відіграла три позиції перед вогневим рубежем. Однак пішла на одне коло штрафу, з якого вийшла 35-ю. Випередила її Ірина Петренко: чиста стрільба дозволила українській біатлоністці піднятися на 33-у сходинку.

Джима випередила Петренко на другому колі і наблизилася до топ-30 перед другою стрільбою. Але знову не змогла чисто пройти вогневий рубіж: з кола штрафу біатлоністка вийшла 36-ю. Петренко вдруге закрила усі п'ять мішеней та випередила Джиму.

Проте після третьої стрільби Юлія Джима суттєво покращила свій результат, закривши усі п'ять мішеней та піднявшись на 22-е місце. Ірина Петренко також увійшла у топ-30, хоча й заробила коло штрафу.

Могла Джима покращити позицію і на останній стрільбі. Але 20-й постріл у гонці виявився неточним, через що вона відправилася на коло штрафу.

У підсумку Джима посіла 24-е місце. А ось Петренко фінішувала 33-ю.

Учетверте перемогу в гонці переслідування здобула норвежка Марте Олсбю Ройзеланд. На фініші вона випередила шведку Ельвіру Еберг з перевагою у 21 секунду. Топ-3 замкнула інша шведка - Ганна Еберг.

Кубок cвіту. Шостий етап (Рупольдинг): жіноча гонка переслідування. Результат

  1. Марте Олсбю Ройзеланд (Норвегія, 0+0+0+0) 30:55.0
  2. Ельвіра Еберг (Швеція, 1+1+0+0) +20.8
  3. Ганна Еберг (Швеція, 0+0+0+1) +32.4
  4. Анаїс Бескон (Франція, 0+0+0+1) +47.9
  5. Лінн Перссон (Швеція, 0+0+1+1) +50.7
  6. Дінара Алімбєкава (Білорусь, 1+0+1+1) +53.2

...

  • 24. Юлія Джима (Україна, 1+1+0+1) +2:37.3
  • 33. Ірина Петренко (Україна, 0+0+1+0) +3:05.7
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо