"Галичанка" пройшла у чвертьфінал Кубка Європи з гандболу через неявку суперниць на матч ГК "Галичанка"

Українська команда отримала технічну перемогу і, відповідно, пройшла у наступний раунд змагань.

Львівська "Галичанка" пройшла у чвертьфінал Кубка Європи з гандболу. Відбулося це за підсумками протистояння з італійською командою "Бріксен Зюдтіролю".

"Галичанка" перемогла у першому матчі Кубка Європи лідера чемпіонату Італії з рахунком 36:29. Однак формат змагань передбачав 2-матчеве протистояння - відповідно, львівській команді потрібно було не програти вдома більш, ніж у вісім м'ячів, щоб пройти у наступний раунд.

Матч між "Галичанкою" та "Бріксен Зюдтіролю" було заплановано на неділю, 16 січня. Проте у підсумку він не відбувся, а львівська команда отримала технічну перемогу.

Що сталося?

13 січня "Бріксен Зюдтіролю" надіслав лист "Галичанці", повідомивши про неможливість прибуття до Львова. Причиною став спалах коронавірусу в команді: одразу шість гравчинь здали позитивний тест.

Справа щодо неявки "Бріксен Зідтіролю" на матч розглядалася Європейською федерацією гандболу. Вона ухвалила рішення зарахувати технічну перемогу "Галичанці" з рахунком 10:0.

Таким чином, за сумою двох матчів "Галичанка" пройшла "Бріксен Зідтіролю". І вийшла у чвертьфінал Кубка Європи з гандболу.

Що означає прохід "Галичанки" у чвертьфінал Кубка Європи

• "Галичанка" вдруге поспіль гратиме у чвертьфіналі Кубка Європи. У сезоні 2020/21 вона зупинилася на цій стадії турніру.
  • Найкращим результатом "Галичанки" у Кубку Європи залишається півфінал (у сезоні 2014/15).
  • "Галичанка" - один з двох гандбольних клубів України, що продовжують виступи в єврокубку. Чинний чемпіон України "Мотор" змагається у чоловічій Лізі чемпіонів, посідаючи шосте місце після десяти матчів.

• 18 січня. Жеребкування чвертьфіналу Кубка Європи з гандболу.
  • 12 та 19 лютого. Чвертьфінальні матчі Кубка Європи з гандболу.
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо