"Прометей" втримав перемогу в першому матчі 1/8 фіналу жіночого Єврокубку з баскетболу

"Прометей" втримав перемогу в першому матчі 1/8 фіналу жіночого Єврокубку з баскетболу

"Прометей" втримав перемогу в першому матчі 1/8 фіналу жіночого Єврокубку з баскетболу
FIBA

Перемогли на останній секунді.

Український "Прометей" зіграв перший матч 1/8 фіналу жіночого Єврокубку з баскетболу проти бельгійського "Касторс Брейн", 7-разових чемпіонів Бельгії. По ходу євросезону бельгійки та українки показували однакові результати - 7 перемог (включно з двома в раунді 1/16 фіналу) та 1 поразка.

Читайте також: "Прометей" розгромною перемогою вийшов в 1/8 фіналу Єврокубку з баскетболу серед жінок

У "Касторс Брейн" була перевага досвіду на єврокубковій арені, а також вони грали вдома у першому матчі. Утім, початок гри повністю залишився за "Прометеєм" - 28:17 за підсумками першої чверті.

У другій чверті українки збільшували моментами перевагу до 10 та більше очок, однак на велику перерву команди пішли з різнцею в 7 очок на користь "Прометея". У третій чверті бельгійки то підбиралися ближче, то відпускали суперниць знову у відрив - 70:62 перед заключною 10-хвилинкою.

На старті четвертою чверті "Прометей" знову збільшив перевагу до 10 очок, але після того "Касторс Брейн" вдалося майже неможливе: бельгійки вирівняли ситуацію на майданчику, поступово зрівняли рахунок. А тоді навіть вийшли уперед менш ніж за дві хвилини до кінця (уперше в матчі) - 90:89.

Наступна атака "Прометея" - неточна, тоді ще два очки від бельгійок. Здавалося, українки втратять фактично виграний матч. Однак на останніх секундах уже "Прометей" спромігся на камбек: спершу точний 3-очковий (92:92), тоді відзахищалися, а за 1 секунду до кінця - заробили пробивні штрафні. Один з них вдалося реалізувати - 93:92, перемога "Прометея".

  • Жіночий Єврокубок. 1/8 фіналу. Перший матч

"Касторс Брейн" (Бельгія) - "Прометей" (Україна) 92:93 (18:27, 21:19, 23:24, 30:23)

Що відомо

  • Матч-відповідь відбудеться в четвер, 20 січня, о 19:00 в Україні. Для виходу далі "Прометею" достатньо не програти матч-відповідь (нічия у цьому форматі змагань може бути).
  • Для "Прометея" - це восьма перемога в дев'яти матчах у жіночому Єврокубку сезону 2021/22.

Вибір редакції

На початок