Дві українки оновили особисті антирекорди за підсумками спринту в Рупольдингу

Дві українки оновили особисті антирекорди за підсумками спринту в Рупольдингу

Дві українки оновили особисті антирекорди за підсумками спринту в Рупольдингу Andrei Ivanov / biathlon.com.ua

Це друга найгірша гонка для України в сезоні за очками.

Жіночий спринт відкрив програму шостого етапу Кубка світу: в складі України на цей старт вийшло п'ять біатлоністок. Зокрема після хвороби уперше на дистанцію на рівні Кубка світу були заявлені Анастасія Меркушина та Ірина Петренко. Також стартували Юлія Джима, Валентина Семеренко та Дар'я Блашко.

Гонка в Рупольдингу проходила в близьких до ідеальних умовах, завдяки чому 25 зі 111-ти біатлоністок змогли закрити усі мішені. А у топ-60 найкращих потрапили лише чотири спортсменки, які зробили 3 промахи. Усі інші - менше. І хоча українки показали не найгіршу стрільбу в гонці - Петренко - 0, Блашко, Джима та Семеренко - 1, Меркушина - 2 - на результати синьо-жовтих спортсменок серйозно вплинув не найкращий хід по дистанції.

Найкращий результат у Юлії Джими - 37-а позиція з одним промахом. Юлія уперше в сезоні на рівні Кубка світу закрила усі мішені на стійці, але це не допомогло поборотися за високі місця у спринті. Крім Джими, до переслідування також відібралися Петренко (41-е місце, найкращий результат сезону) та Семеренко (47-е місце). А от Блашко та Меркушина фінішували поза топ-60 і оновили власні антирекорди в кар'єрі.

Читайте також: Найкраща з українок - 37-а в спринті Кубка світу в Рупольдингу: результат

"Антирекорди" Блашко та Меркушиної

Дар'я Блашко - 82-е місце, найгірший результат у кар'єрі

Дар'я лише вп'яте в кар'єрі фінішувала поза топ-60 у будь-яких гонках на рівні Кубка світу. Її найгіршим результатом до цього був фініш на 77-му місці в Поклюці у сезоні 2019/20 (індивідуальна гонка, 4 промахи). А от в дев'ятому десятку Блашко фінішувала уперше в кар'єрі.

На дистанції Дар'я стала найгіршою з українок - 2 хвилини 26 секунд відставання від лідера за 7.5 кілометра, 92-е місце. Особливо багато Блашко програла на останньому колі - 66 секунд.

Анастасія Меркушина - 88-е місце, другий найгірший результат у кар'єрі

Найгіршим виступом у кар'єрі Меркушиної залишається 92-е місце в Обергофі у сезоні 2020/21, однак тоді вона фінішувала так низько з чотирма промахами. Тепер - 88-а позиція з двома неточними пострілами. І це лише втретє українка опинилася поза топ-80 у кар'єрі: 86-е місце (сезон 2014/15, спринт в Естерсунді), 88-е місце (Рупольдинг, 2021/22), 92-е місце (Обергоф, 2020/21).

Читайте також: Анастасія Меркушина показала найгірший результат у кар'єрі

Анастасія уперше стартувала після хвороби на рівні Кубка світу, показала 89-й результат за швидкістю в межах гонки.

Що відомо

  • По ходу сезону 2021/22 найгірший результат у кар'єрі також показувала Валентина Семеренко - 99-е місце в Естерсунді у спринті.
  • Натомість Ірина Петренко фінішувала на 41-му місці в Рупольдингу - для неї це найкращий результат у цьому сезоні (відстрілялася чисто). Петренко теж, як і Меркушина, тільки уперше вийшла на дистанцію після хвороби.
  • У Кубку Націй Україна заробила за цю гонку 298 очок - другий найгірший результат сезону. Найменшу кількість очок українки заробляли в другому спринті в Естерсунді - 295 очок.
Читайте також: Залік Кубка націй з біатлону: на якому місці Україна після п'яти етапів
Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу