Лука Гуаданьїно зніме фільм про життя Одрі Гепберн

Лука Гуаданьїно зніме фільм про життя Одрі Гепберн

Лука Гуаданьїно зніме фільм про життя Одрі Гепберн
Facebook

Італійський кінорежисер Лука Гуаданьїно зніме біографічний фільм про акторку ХХ сторіччя Одрі Гепберн.

Про це повідомляє Deadline.com.

Виробництвом проєкту займатиметься Apple Studios. Сценарій фільму створив Майкл Мітнік. Він є сценаристом стрічок "Війна струмів" (2017) та "Посвячений" (2014).

Головну роль у стрічці виконає двічі номінована на "Оскар" американська акторка Руні Мара. Її номінували на "Оскар" у 2012 році за роль у фільмі "Дівчина з татуюванням дракона". Також вона була номінована на "Найращу жіночу роль другого плану" за "Керол".

Гуаданьїно номінували на "Оскар" у 2018 році за режисерський фільм "Називай мене своїм ім'ям". Цей фільм отримав "Оскар" за адаптований сценарій Джеймса Айворі та зробив знаменитим актора Тімоті Шаламе, який отримав нагороду за "Найкращу чоловічу роль".

Що відомо про Одрі Гепберн

Гепберн народилася в Ікселі (комуна столичного регіону Брюсселя (Бельгія)). Вона виросла в Нідерландах під час Другої світової війни, коли німці окупували країну. Жінка використовувала ім’я Едда ван Хемстра, оскільки під час окупації ім’я, яке звучить англійською, вважалося більш небезпечним.

У 1945 році Гепберн вчилася балету у Соні Гаскелл в Амстердамі. Пізніше вона була хористкою в лондонському Вест-Енді. Її перша роль у кіно була в повнометражному фільмі 1952 року "Monte Carlo Baby". Письменниця Колетт побачила Гепберн у Hôtel de Paris в Монте-Карло під час постановки і вирішила обрати її на головну роль у бродвейській п’єсі "Джіджі". Свою першу головну роль Гепберн зіграла у "Римських канікулах" 1953 року, за яку вона отримала "Оскар", "Золотий глобус" і премію BAFTA. Того ж року вона отримала премію "Тоні" за найкращу головну жіночу роль у п’єсі "Ундина". Гепберн була 5 разів номінована на "Оскар", а також отримала нагороду імені Джина Гершолта у 1993 році за видатні гуманітарні досягнення.

Читайте також: У Києві пройшла виставка одягу кіноакторок ХХ сторіччя Одрі Гепберн, Інгрід Бергман та інших

На початок