Відбулася прем'єра першої серії мультику про майбутнє українських художниць-сестер Фельдман

Відбулася прем'єра першої серії мультику про майбутнє українських художниць-сестер Фельдман

Відбулася прем'єра першої серії мультику про майбутнє українських художниць-сестер Фельдман
DTF Magazine

Перший епізод "YoYo. Мультфільм про майбутнє" українських художниць Мішель та Ніколь Фельдман вийшов 11 січня. У першому сезоні мультику буде 5 десятихвилинних серій.

Про це повідомляє DTF Magazine.

Сюжет "YoYo. Мультфільм про майбутнє" розгортається у 2213 році у світі, де всі можуть контролювати свої дії, емоції та надпродуктивно працювати завдяки вбудованому штучному інтелекту (ШІ). Головного героя мультфільму звати ЙоЙо. Він — єдина людина на Землі, яка може займатися творчістю, відчувати емоції та закохуватися. Оскільки двоє вчених врятували новонародженого ЙоЙо від імплантації ШІ, залишивши таким чином йому здатність відчувати. Також герой вміє подорожувати у минуле за допомогою снів.

Про що перший епізод мультику

У першій серії доктор А випадково знаходить файл "Суперлюдина-2020". Вона дізнається, яким було життя людей до чіпування і про існування машини, що вживляє чіп новонародженим. Так починаються пригоди ЙоЙо — малюка, якого рятує доктор А з чоловіком Б.

Загалом у перший сезон проєкту, створеного сестрами Мішель та Ніколь Фельдман, увійде п'ять десятихвилинних серій. Прем'єра ще двох епізодів відбудеться 11 січня о 20:00.

Події мультику сестри спеціально перенесли у майбутнє, бо їм було цікаво поміркувати про вплив технологічного, інформаційного, медичного, військового прогресу на людство.

Жовтого чоловічка Йойо сестри Фельдман створили багато років тому. Він — незмінний герой багатьох вуличних малюнків художниць, більшість яких знаходяться в Одесі. Ім'я придумав друг сестер, запропонувавши створити серію коротких роликів про йогу для дітей за участю персонажа.

"Щоб ці мультики було цікавіше дивитися, ми вирішили помістити героя в сюжетну лінію, але надто захопилися і намалювали 10-хвилинний мультик, а до йоги так і не дійшло… Ми самі озвучили ролик вдома і його було складно дивитися, але коли ми показали напрацювання друзям зі Studio 31, вони вирішили допомогти з озвучкою та саундом. Їхня участь і надихнула нас на створення першого сезону з п'яти серій", — розповіли сестри Фельдман у коментарі DTF Magazine.

Що відомо про сестер Фельдман

Мішель та Ніколь Фельдман — стріт-арт-художниці, що розмалювали десятки будівель Києва. Точнішу кількість назвати не вийде, тому що їх роботи постійно зафарбовують. Проте сестри не засмучуються: кажуть, що в цьому і є суть стріт-арту. Їх стиль досить впізнаваний: яскраві відтінки, мультяшно-коміксний стиль та підпис Sestry Feldman.

У Києві роботи сестер можна було побачити на розі Стрілецької та Рейтарської, в арці на Нижньому Валу, біля кав'ярні First Point на Подолі, на Почайнинській біля Києво-Могилянської академії, на Майдані Незалежності. Їхні роботи також є в Одесі, Дніпрі, Берліні та Барселоні.

Крім того, сестри Фельдман розписували стіну арт-клубу Closer для Strichka, створювали мурали на Brave! Factory Festival та оформляли музичну студію співака Івана Дорна.

Читайте також:

Як вигадували світ "Віктора Робота". Інтерв'ю з автором мультфільму Лавренішиним

У дитячому мультсеріалі Disney вперше з'явився небінарний персонаж

На початок