Швейцарія заборонила військовим користуватися WhatsApp і Telegram

Швейцарія заборонила військовим користуватися WhatsApp і Telegram

Швейцарія заборонила військовим користуватися WhatsApp і Telegram
Moneyadv

Збройні сили Швейцарії заборонили військовослужбовцям користуватися месенджерами Telegram, WhatsApp і Signal. Тепер вони можуть використовувати тільки програму, розроблену в країні — Threema.

Як зазначили у ЗС країни, однією з причин такого рішення була "необхідність забезпечити інформаційну безпеку", передає Swissinfo.

Threema базується у Швейцарії та підпорядковується винятково законодавству цієї країни, а сам месенджер працює за нормами захисту даних, які встановлені у Європейському союзі. Плата за користування програмою здійснюватиметься з бюджету військових сил країни.

Що відомо

  • Месенджер WhatsApp змінює свою політику конфіденційності для європейських користувачів після того, як ірландський регулятор із захисту даних оштрафував його на рекордні 225 мільйонів євро.
  • Прокуратура штату Огайо (США) звинувачує компанію Марка Цукерберга Meta у приховуванні інформації про негативний вплив соціальної мережі Facebook на дітей. Судовий позов спрямований на отримання відшкодування у розмірі 100 мільярдів доларів. Про це пише The Wall Street Journal.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок