Новак Джокович виграв апеляцію щодо скасованої візи в Австралію: що це означає

Новак Джокович виграв апеляцію щодо скасованої візи в Австралію: що це означає

Новак Джокович виграв апеляцію щодо скасованої візи в Австралію: що це означає
Associated Press

Чи зіграє він на Australian Open - невідомо.

Перша ракетка світу, серб Новак Джокович, виграв апеляцію у справі щодо скасованої візи в Австралію, його випустять з "імміграційного ізолятора". Таке рішення виніс австралійський суддя Ентоні Келлі після розгляду справи, повідомляє журналістка Australian Associated Press Карен Свіні.

Розгляд апеляції Новака розпочався близько 1 ночі за київським часом, разом з перервами тривав більше семи годин. Сам Новак не був присутній на розгляді справи, утім за клопотанням судді тенісиста перемістили з "імміграційного ізолятора" в інше місце, аби він міг дистанційно стежити за розвитком подій.

Суддя визнав "необгрунтованим" рішення про скасування візи Джоковича. Серба мають випустити з "імміграційного готелю" упродовж 30 хвилин, а усі витрати за скасування візи тенісисту має покрити Австралія.

Що означає це рішення:

  • Віза Джоковича, яку він отримав для в'їзду, залишається чинною. Серба випустять з "імміграційного ізолятора", йому повернуть паспорт та особисті речі.
  • Однак міністр імміграції Алекс Гоук може особисто скасувати візу Новака, про таку можливість повідомив юрист Уряду Австралії. У такому випадку, Джоковичу заборонять в'їзд в Австралію на три роки.

Чи зіграє Джокович на Australian Open-2022?

Новак тепер має право в'їхати в Австралію, тож теоретично він може почати підготовку до турніру. Утім, допоки міністр імміграції Австралії не вирішить, чи скористається він правом на скасування візи тенісиста, невідомо, що чекає на Джоковича далі в Австралії.

Інформація оновлюється...

Читайте також: Джоковича не впустили в Австралію: візу скасували, є ймовірність депортації. Що відбувається
На початок