Костюк та Ястремська здобули перші перемоги в тенісному сезоні 2022 року

Костюк та Ястремська здобули перші перемоги в тенісному сезоні 2022 року

Костюк та Ястремська здобули перші перемоги в тенісному сезоні 2022 року
Jimmie48

Як це сталося.

Дві українські тенісистки - Марта Костюк та Даяна Ястремська - розпочали новий сезон на турнірі в Мельбурні, однак обидві програли у своїх перших ж матчах. Позаяк і Даяна, і Марта напряму потрапили в основну сітку Australian Open, на останній тиждень перед цим турніром вони заявилися на змагання в Аделаїді: Костюк потрапила в основу, Ястремська - кваліфікацію.

І обидві українки змогли здобути свої перші перемоги в 2022 році.

  • Даяна Ястремська - пройшла кваліфікацію

Даяна виграла уже не один, а навіть два матчі: вона почергово вибила швейцарку Йоанну Цугер та першу сіяну кваліфікації, бельгійку Алісон ван Ейтванк.

Якщо з Цугер українка розібралася в двох сетах, то матч проти ван Ейтванк тривав усі три: першу партію Ястремська програла, а тоді змогла зробити камбек (3:6, 6:4, 6:4). По ходу гри українка зробили три брейки, реалізувавши 3/3 брейкпоїнтів - 100%. Та й загалом за матч Даяна програла лише дві свої подачі.

Ястремській вдалося перервати 3-матчеву програшну серію: українка закінчила 2021-й рік двома поразками, а тоді розпочала 2022-й теж з прорашу.

У першому раунді основної сітки Ястремська зіграє з чешкою Терезою Мартінцовою, у разі перемоги може зустрітися з Еліною Світоліною в другому раунді (Еліні теж потрібно пройти стартове коло). До слова, три матчі поспіль Ястремська востаннє вигравала рівно два роки тому - на турнірі в Аделаїді.

  • Марта Костюк - пройшла перший раунд

Марта у першому раунді Аделаїди зустрілася з 40-ю ракеткою світу, американкою Шелбі Роджерс. І саме суперниця українки була фавориткою поєдинку, і саме Роджерс вдалося зробити брейк уже в першому геймі матчу.

Утім, розвинути усіх америнка не змогла. За наступні 18 геймів у матчі Шелбі взяла лише ще одну подачу Марти, натомість програла чотири свої - по два у першому та другому сеті. Костюк вдало подавала (6 ейсів), змушувала помилятися суперницю на її перших подачах і здобула перемогу - 6:3, 6:4.

У наступному раунді Марта зіграє проти Коко Гауфф або Катерини Сінякової.

Що відомо

  • Марта Костюк - друга ракетка України (саме в такому статусі розпочала 2022-й рік), Даяна Ястремська - четверта. Також на турнірі в Аделаїді грають Еліна Світоліна та Ангеліна Калініна, які ще не стартували в першому раунді.
  • Ще сім українців змагаються за вихід в основну сітку Australian Open: хто і проти кого грає в кваліфікації.

Вибір редакції

На початок