"Дженоа" без Андрія Шевченка програла шостий матч у чемпіонаті Італії: відео

Поразка збільшила відставання команди українця від рятівного 17-го місця.

Італійська "Дженоа", головним тренером якої є українець Андрій Шевченко зазнала 11-ї поразки у чемпіонаті. У матчі 21-го туру "Грифони" поступилися "Спеції", в оренді якої виступає український півзахисник Віктор Коваленко.

"Дженоа" проводила другий поєдинок у 2022 році. Рік для команди Андрія Шевченка розпочався з нічиєї 1:1 у грі проти "Сассуоло".

Матч проти "Спеції" "Дженоа" була змушена грати без Андрія Шевченка. За кілька годин перед стартом поєдинку у клубі повідомили, що український тренер знову здав позитивний тест на коронавірус, тож його відправили на самоізоляцію.

Без Шевченка на лаві запасних "Дженоа" зазнала шостої поразки з моменту призначення українця тренером.

Долю поєдинку визначив один м'яч, забитий на 14-й хвилині. На передачу з лівого флангу відгукнувся захисник Сімоне Бастоні, який у дотик переправив м'яча у ворота "Дженоа".

Відео голу у матчі "Дженоа" - "Спеція"

У першому таймі "Дженоа" могла пропускати і вдруге. Врятував команду Шевченка Мохамед Фарес, який вибив м'яча з самої лінії воріт.

Після перерви "Дженоа" вдалося вирівняти гру. А на 57-й хвилині "Грифони" могли навіть зрівняти рахунок, проте форвард Маттіа Дестро з 15 метрів пробив легко у руки голкіперу.

Зрівняти рахунок "Дженоа" все ж не змогла, хоча наприкінці зустрічі моменти мали Маттіа Дестро та Горан Пандєв. У підсумку команда Шевченка програла матч з мінімальним рахунком 0:1.

Водночас, матч "Дженоа" - "Спеція" не пройшов без українців. На 85-й хвилині на полі з'явився півзахисник Віктор Коваленко, але помітними діями українець не запам'ятався.

Що означає цей результат?

• "Дженоа" все ще не виграла жодного матчу під керівництвом Шевченка у чемпіонаті Італії (три нічиїх, шість поразок).
  • Серія без перемог "Дженоа" у чемпіонаті Італії налічує вже 17 матчів. Єдина перемога датована ще у вересні 2021 року - над "Кальярі" (3:2) - ще до призначення Шевченка.
  • "Дженоа" продовжує йти у зоні вильоту - 19-е місце та 12 очок. Проте тепер від 17-го місця команду відділяють п'ять очок.

• Четвер, 13 січня. Матч "Дженоа" - "Мілан" у Кубку Італії.
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу