"Не звик бути таким відстійним". Йоганнес Бьо провів один з найгірших спринтів у кар'єрі

"Не звик бути таким відстійним". Йоганнес Бьо провів один з найгірших спринтів у кар'єрі

"Не звик бути таким відстійним". Йоганнес Бьо провів один з найгірших спринтів у кар'єрі
AP

Норвежець повторив свій найгірший результат за стрільбою в спринтерських гонках.

Чинний переможець Кубка світу з біатлону та один з найтитулованіших біатлоністів світу Йоганнес Бьо продовжує зіштовхуватися з проблемами у сезоні 2021/22. За перші чотири етапи 28-річний норвежець лише двічі підіймався на подіум (виграв тільки одну гонку), йшов на сьомому місці в загальному заліку після грудневих стартів.

Але початок 2022-го року нічого не змінив для Йоганнеса. У першій гонці - спринті в Обергофі - норвежець фінішував на 28-му місці, зробивши п'ять промахів. Гонка проходила в умовах сильного поривчастого вітру, але лише п'ять біатлоністів схибили більше разів, ніж норвежець.

На першій стрільбі Йоганнес схибив тричі, на другій - двічі. Після гонки норвежець назвав саме стрільбу лежачи найгіршим моментом у гонці.

Читайте також: Два українці - у топ-30 надвітряного спринту в Обергофі: результати гонки

Для Йоганнеса п'ять промахів у спринті стали повторенням найгіршого виступу в кар'єрі. Лише одного разу в гонці з двома вогневими рубежами він не закривав половину мішеней - сезон 2015/16, спринт у Поклюці (64-е місце, 5 промахів). Крім того, у Бьо-молодшого є п'ять спринтів в кар'єрі з чотирма промахами (двічі траплялося на Олімпіадах).

Найгірші показники за стрільбою Йоганнеса Бьо в спринтах

  • 5 промахів: Обергоф-2022 (28-е місце), Поклюка-2015 (64-е місце)
  • 4 промахи: Сочі-2014 (54-е місце), Естерсунд-2014 (39-е місце), Ханти-2015 (68-е місце), Пхьончхан-2018 (31-е місце), Юта-2019 (5-е місце)

Як прокоментував свій виступ Бьо

"Це просто сумно. Сумний виступ і сумний настрій, коли я перетнув фінішну лінію. На стрільбі лежачи у мене були хороші умови, і я відстріляв доволі швидку свою серію. Утім, навіть коли трапляються хороші умови, ти повинен виконувати свою роботу. Схоже, я трохи забув. Це був жахливий початок. А на "стійці" я не зміг переналаштуватися після провального старту", - сказав Бьо у коментарі телеканалу NRK.

І також додав: "Я повинен зупинитися і вибачитися, прагну повернути трон. Мені потрібно повернути агресію".

А в коментарі норвезькому виданню Dagbladet Йоганнес Бьо висловився ще більш самокритично:

"Я не звик бути таким відстійним. Я не звик перебувати у таких ситуаціях. Мені потрібно перестати сприймати це як щось нормальне. Потрібно приймати більше рішень, мені потрібно відреагувати. Перед Різдвом я був 20-м у мас-старті - це не може бути тенденцією, потрібно витягнути себе за шию".

Як виступає Йоганнес Бьо у сезоні 2021/22

  • Після спринту в Обергофі Йоганнес Бьо залишився на сьомому місці у загальному заліку Кубка світу, однак його відставання від лідера складає 102 очки.
  • В активі Бьо-молодшого два подіуми та ще дві квіткові церемонії. А також два фініші поза топ-20 - перші такі результати у цьому олімпійському циклі.
  • Йоганнес Бьо - незмінний переможець Кубка світу останніх трьох сезонів. У цьому олімпійському циклі він виграв усі три Великі Кришталеві Глобуси.
  • Етап Кубка світу в Рупольдингу Йоганнес Бьо планує пропустити, тож його відставання від лідера загального заліку може збільшитися ще.

Вибір редакції

На початок