Одеських легкоатлетів не пускають тренуватися у відремонтованому "Олімпійці"

Одеських легкоатлетів не пускають тренуватися у відремонтованому "Олімпійці"

Ексклюзивно
Одеських легкоатлетів не пускають тренуватися у відремонтованому "Олімпійці"
Суспільне Одеса

В Одесі біля відремонтованого спорткомплексу Олімпієць 6 січня о 13 годині зібралися легкоатлети, їх батьки та тренерка. Комплекс відкрили для спортсменів тиждень тому, але наразі їм не дозволяють там займатися. Кажуть, що будівля не введена в експлуатацію і тренуватися можна тільки тим, хто був на чемпіонаті України. Про це розповіла кореспондентка Суспільного, яка поспілкувалася з учасниками акції.

Тренерка школи олімпійського резерву Ольга Цикош займається з дітьми віком 8-12 років. Жінка каже, тепер її 40 вихованців залишились без можливості тренуватись:

"Сказали, що будівля не здана в експлуатацію, що щось іще не завезли, не встановили. Але було відкриття. Ми підходили до губернатора. Він сказав, що завтра ми можемо приступити до занять. Все, що потрібно нам, легкоатлетам, у нас є — це доріжка. Нам більше ніяких меблів не потрібно. Сказали, що впустять лише кращих спортсменів Одеської області для підготовки до чемпіонату України, а всі інші поки до лютого залишаються у підвішеному стані".

Одеських спортсменів не пускають тренуватися у відремонтованому "Олімпійці"
Тренерка Ольга Цикош. Суспільне Одеса

Спортсменка Єсенія Малишенко рік займається легкою атлетикою. Розповідає, мріє займатися у новому манежі:

"Раніше я займалася у цьому манежі, але він був старий, було не дуже зручно. Зараз він, звичайно, дуже класний: і ями для стрибків, і покриття. Мені здається, було б дуже класно тут бігати. Але зараз нас сюди не пускають – це дуже прикро, тому що ми вже більше місяця сидимо вдома. По-перше, я не тренуюсь, мені це дуже не подобається. І я не бачусь з друзями, які також ходять на тренування".

Олімпієць. Одеських спортсменів не пускають тренуватися
Суспільне Одеса

На "Олімпійці" займалися син та донька Тетяни Чебан. Жінка каже – коли діти побачили відремонтований спорткомплекс, то були сповнені натхнення займатися. Та тепер – засмучені:

"Ось як сказати дитині, як пояснити йому, чому так відбувається? Чому одним можна займатися, а цим дітям не можна? Як їм стати чемпіонами, як ті, кого вже допустили?"

Спортсменів не пускають тренуватися в Олімпієць
Тетяна Чебан. Суспільне Одеса

Керівник спортивного комплексу, на який не пускають легкоатлетів, Андрій Кравченко повідомив «Суспільному», що "Олімпієць" в експлуатацію не введено і коментувати ситуацію він не буде. Ми звернулися за коментарем до прес-служби Одеської обласної адміністрації. Наразі чекаємо на відповідь.

Що відомо

Ремонт в спорткомплексі «Олімпієць» тривав три роки. На роботи із державного бюджету виділили майже 170 млн грн. Повністю завершили ремонт у грудні 2021 року. Відреставрований комплекс відкрили 29 грудня 2021 року.

Читайте також

  • 18-річний одесит встановив два юніорських рекорди України на чемпіонаті світу з плавання
  • Одеські фігуристи завоювали 10 медалей на всеукраїнських змаганнях
  • Одеські спортсмени привезли 16 медалей з Всеукраїнського турніру із тхеквондо

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок