Одеські фігуристи завоювали 10 медалей на всеукраїнських змаганнях

Одеські фігуристи завоювали 10 медалей на всеукраїнських змаганнях НОК України в Одеській області

Вихованці одеської дитячо-юнацької школи "Крижановка" завоювали 10 медалей на змаганнях з фігурного катання. Про це повідомили в пресслужбі Олімпійського комітету України в Одеській області.

Спортсмени взяли участь на 3-му етапі Всеукраїнського турніру, який відбувся в Харкові. Одесити завоювали 8 медалей у віковій категорії до 10 років, 2 – у віковій категорії від 10 до 13 років.

Одеські фігуристи завоювали 10 медалей на всеукраїнських змаганняхНОК України в Одеській області

Одеські фігуристки, які перемогли на змаганнях

Переможцями змагань стали Уляна Каричинська, Анна Білоус, Олександра Ярошук, Георгій Мельничук. Срібну медаль завоювала Ганна Костюкова. Бронзові медалі отримали Єлизавета Іванченко, Ратміра Кравчено, а також Микита Мірошниченко.

У всеукраїнських змаганнях серед юнаків та дівчат срібні медалі завоювали Олена Хорсуненко і Михайло Іванченко.

РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди