"Був би радий визначити олімпійську п'ятірку після Обергофа". Санітра – про очікування від етапу

"Був би радий визначити олімпійську п'ятірку після Обергофа". Санітра – про очікування від етапу

Ексклюзивно
"Був би радий визначити олімпійську п'ятірку після Обергофа". Санітра – про очікування від етапу
Суспільне

Автор коментаря: Андрій Сухецький

Тренер чоловічої збірної розповів про підготовку до другої половини сезону та коли планує виводити спортсменів на пік форми – для Суспільне Спорт.

Напередодні старту першого етапу Кубка світу нового календарного року наставник чоловічої команди України з біатлону Юрай Санітра поділився враженнями від тренувальних зборів у Італії, оцінив рішення не посилати на попередній етап в Ансі основну команду та бачення п'ятірки, яку планує заявити на Олімпійські ігри-2022 у Пекіні.

Чого Санітра очікує від старту в Обергофі, тренер розповів у коментарі Суспільне Спорт.

  • Про пропуск етапу в Ансі основною командою:

"Ми пропускали Кубок світу в Франції. Наразі можу сказати, що це був правильний крок. У грудні ми провели дуже хороший збір у Пасо Лавацці, виконали багато додаткової роботи, кожен зробив те, що йому треба було допрацювати, на хорошій висоті. На даний момент можу бути задоволеним станом спортсменів".

  • Про вихід на пік форми та очікування від Обергофа:
"Не очікую, що вже на завтрашньому старті проявиться результат цього збору, тому що хочу вивести спортсменів на пік наприкінці січня – на початку лютого, до Олімпійських ігор. Буду радий, якщо вийде добре стріляти та достойно пробігти зі своїми суперниками".
  • Про склад на етап:

У спринтерській гонці в Обергофі стартуватимуть Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал і Тарас Лесюк. Артема Тищенка заявлять на одну з естафетних гонок.

"Тищенку ще треба трохи допрацювати. Він стартував у Франції й практично мав лише сім-вісім днів на підготовку в Італії. Тому вирішили, що він 100% пробіжить або змішану естафету, або одиночну змішану естафету. А щодо того, хто ще бігтиме [в інших гонках], думаю, треба зачекати на [результати] спринту".

"Одне з моїх бажань на цей час підготовки до Олімпійських ігор: правильно визначити кількість стартів для основних спортсменів, щоби вони не мали великого навантаження перед виїздом до Пекіна".
  • Про потенційний склад на Олімпіаду:

"Чи визначатимуться учасники Олімпіади серед цієї шістки? Я скажу, що так. Я знаю цих спортсменів. Мав можливість їх спробувати на стартах Кубка світу: в індивідуальних і в естафетах. Знаю їхні тренування. Тому скажу, що за досвідом і за роботою, яку вони виконують, я був би радий визначити п'ятірку вже після Обергофа: щоб спортсмени дали мені таку можливість".

Читайте також: Старт-листи перших гонок на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону: коли стартують українці

Що далі

  • П'ятниця, 7 січня, 12:30. Чоловіки, спринт (10 км)
  • П'ятниця, 7 січня, 15:15. Жінки, спринт (10 км)
  • Субота, 8 січня, 13:15. Змішана естафета
  • Субота, 8 січня, 15:45. Одиночна змішана естафета
  • Неділя, 9 січня, 13:30. Чоловіки, гонка переслідування (12.5 км)
  • Неділя, 9 січня, 15:45. Жінки, гонка переслідування (10 км)
Читайте також: У сезоні Кубка світу з біатлону було виявлено перший випадок коронавірусу серед спортсменів
На початок