"Не дивіться вгору" став третім найпопулярнішим фільмом Netflix

"Не дивіться вгору" став третім найпопулярнішим фільмом Netflix

"Не дивіться вгору" став третім найпопулярнішим фільмом Netflix

4 січня комедія з Леонардо Ді Капріо та Дженніфер Лоуренс "Не дивіться вгору" потрапила на третій рядок серед найпопулярніших фільмів згідно зі статистикою за чотири тижні після виходу. Про це повідомляє Netflix на своєму сайті Global Top 10.

Загалом стрічку режисера Адама Маккея переглянули протягом 263,3 мільйона годин. Попереду знаходяться лише постапокаліптичний горор "Пташиний короб" з Сандрою Буллок – 282 мільйони годин — і комедійний бойовик "Червоне повідомлення" – 364 мільйони.

За тиждень, що закінчився 2 січня, "Не дивіться вгору" дивилися протягом 152,2 мільйона годин. Щоб очолити рейтинг найпопулярніших фільмів онлайн-кінотеатру, йому потрібно набрати ще 101 мільйона годин перегляду за 18 днів.

"Не дивіться вгору" розповідає історію двох учених, які дізнаються, що на Землю падає комета. Після того, як уряд відмовляється щось із цим вдіяти, герої вирішують самі довести людству, що загроза – реальна.

"Не дивіться вгору" став третім найпопулярнішим фільмом Netflix
Головні ролі у "Не дивися вгору" виконали Дженніфер Лоуренс та Леонардо Ді Капріо. У стрічці також зіграли Джона Гілл, Кейт Бланшетт, Тімоті Шаламе, Аріана Гранде, Рон Перлман та Меріл Стріп.

Про що новий фільм Адама Маккея, розповідає Віра Сивачук, ведуча програми "Віра в кіно" на Радіо Промінь:

"Аспірантка Кейт Добіаскі, яка здобуває науковий ступінь з астрономії, помічає десятикілометрову комету, що наближається до Землі. Якщо вона не змінить траєкторії – планеті кінець. Людство має півроку, щоб запобігти катастрофі. Безкомпромісна Кейт і дипломатичний професор Рендел не гаючись вирушають... куди тільки не вирушають – попередити, що світ у небезпеці. Але ніхто і чути не хоче: ні в Білому домі, ні на ТV. Герої стають героями мемів і розуміють, що в людей є набагато важливіші справи. Наприклад, стежити за секс-скандалом чи розлученням чергової парочки селебритіс.

Фільм-катастрофа і соціальна сатира – ризикована суміш, на яку наважились творці "Не дивись нагору". Вийшла не завжди рівна, але доволі влучна сатирична комедія про те, що світ, заточений на ''шоу", втрачає залишки здорового глузду. І навіть новина про кінець не може привести його до тями.

Спочатку ніхто не чує, потім ніхто не вірить. Заява про наближення катастрофи губиться між погодою і картою заторів. Потім операція з порятунку людства перетворюється на шоу, а потім вмикається "план Б". Навіщо цю комету взагалі зупиняти, якщо можна на ній заробити?

"Не дивись нагору" тролить всіх потроху – політиків, медіа, кіноіндустрію, лідерів думок, людей соцмереж і цілий світ. Якому начхати на все, навіть на кінець світу".

Критики оцінили картину переважно прохолодно — рейтинг на Rotten Tomatoes становить 55%, а на Metacritic — 50 балів.

На початок