На Волині зменшили кількість лікарень, де надають допомогу хворим на коронавірус

На Волині зменшили кількість лікарень, де надають допомогу хворим на коронавірус

На Волині зменшили кількість лікарень, де надають допомогу хворим на коронавірус
Суспільне Волинь

На Волині через зниження рівня захворюваності на коронавірусну хворобу три медичні резервні заклади не прийматимуть пацієнтів із COVID-19. Про це під час онлайн брифінгу в облдержадміністрації 5 січня повідомила заступниця голови ОДА Людмила Тимощук.

Як повідомила посадовиця телефоном Суспільному, три районні лікарні – Старовижівська, Турійська та Шацька – не набиратимуть пацієнтів із коронавірусом. З її слів, по всіх медзакладах області, де лікують пацієнтів із коронавірусом, вирішили скоротити загалом 515 ліжкомісць.

"У нас на більш як 2 тисячі ліжок понад 400 пацієнтів. Завантаженість ліжок із киснем – 12 %, тому було прийнято рішення управлінням охорони здоров'я та обласною адміністрацією за згодою керівників медзакладів скоротити кількість ліжок. Необхідно дати відпочинок медичним працівникам, і коли немає завантаженості медики повинні відпочити", – розповіла заступниця голови ОДА.

Людмила Тимощук зазначила, що станом на 5 січня на стаціонарному лікуванні в області перебуває 431 пацієнт: 314 з підтвердженим діагнозом і 117 з підозрою на коронавірусну інфекцію. Додала: в інтенсивній терапії наразі знаходяться 44 пацієнти і на апаратах штучної вентиляції легень – 16 волинян.

Що відомо

  • У жовтні 2021-го на Волині збільшили кількість лікарень, де надають допомогу хворим на коронавірус. Усього допомогу надавали у п'яти опорних лікарнях першої хвилі та дев'яти лікарнях другої хвилі.
  • За останню добу у Волинській області підтвердили 25 нових випадків COVID-19. Упродовж доби в області одужали 90 людей. По два летальні випадки зафіксували в Луцькому та Ковельському районах, один – у Володимир-Волинському.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

На початок