Марта Костюк у трьох сетах програла перший матч тенісного сезону

Марта Костюк у трьох сетах програла перший матч тенісного сезону

Марта Костюк у трьох сетах програла перший матч тенісного сезону
Jimmie48

Остання з українок вилетіла на старті сезону.

19-річна Марта Костюк останньою з українських тенісисток, що перебувають в Австралії, розпочала новий сезон. Упродовж першого тижня змагань інші шестеро українок уже встигли вилетіти зі своїх змагань, здобувши на усіх лише дві перемоги (по одному виграшу в Лесі Цуренко та Катерини Бондаренко у кваліфікації).

Костюк розпочала сезон на турнірі WTA250 в Мельбурні, де отримала восьмий номер посіву. А першою суперницею стала 21-річна американка Клер Лю, 94-а ракетка світу. Це перша очна зустріч між українкою та американкою.

Читайте також: Еліна Світоліна програла перший матч сезону 130-й ракетці світу

Гра Костюк - Лю тривала дві з половиною години, а закінчилася перемогою американки в трьох сетах.

Перші дві партії вийшли "дзеркальними" - першу з рахунком 6:4 виграла Марта, другу - з таким ж Клер. По ходу обох сетів Марті вдавалося робити брейк першою, але якщо в першій партії вона втримала перевагу, то в другій - ні.

Третій сет теж розпочався з брейку від українки, але після рахунку 2:1 на свою користь Марта виграла лише один гейм - і той на подачі суперниці. Три свої подачі українка програла, що й призвело до підсумкової поразки - 3:6 у вирішальній партії.

  • WTA250. Мельбурн 2. Перший раунд

Марта Костюк (Україна, 8) - Клер Лю (США) 1:2 (6:4, 4:6, 3:6)

Що відомо

  • Марта Костюк розпочала 2022-й рік у статусі другої ракетки України, на 50-му місці в світовому рейтингу (це її найкраща позиція).
  • Наступний турнір для Костюк - змагання в Аделаїді, турнір WTA250. Після чого Марта змагатиметься на Australian Open.

Вибір редакції

На початок