У НХЛ зіграли найбільш холодний матч в історії: як це стало можливо

У НХЛ зіграли найбільш холодний матч в історії: як це стало можливо

У НХЛ зіграли найбільш холодний матч в історії: як це стало можливо
AP

Команди грали на відкритому повітрі за мінусової температури.

У Національній хокейній лізі зіграли найбільш холодний матч регулярного чемпіонату за всю 104-річну історію існування турніру. Сталося це у поєдинку "Міннесоти Вайлд" та "Сент-Луїс Блюз".

2022 рік розпочався для "Вайлд" з домашньої поразки у матчі проти "Блюз" з рахунком 4:6. Попри це, гру-відкриття 2022 року в Міннесоті відвідали 38.6 тисяч глядачів.

Попри те, що "Вайлд" та "Блюз" проводили звичайну гру регулярного чемпіонату, вона увійшла в історію як найбільш холодний матч в історії турніру.

Як матч "Міннесоти" та "Сент-Луїса" увійшов в історію?

Починаючи з 2008-го, в НХЛ запровадили традицію - проведення одного матчу на початку року на відкритому повітрі. Традицію назвали "зимовою класикою", а поєдинок "Міннесоти Вайлд" та "Сент-Луїс Блюз" став 13-м в історії.

Матч "Вайлд" та "Блюз" відбувався не на домашній арені "Ексел Енерджі-центер", а на бейсбольному стадіоні "Таргет Філд". Завдяки цьому гру змогли відвідати вдвічі більше глядачів - домашня арена "Міннесоти" здатна вмістити лише 18 тисяч уболівальників.

стадіон
AP

Однак головною особливістю матчу стало те, що на момент його проведення температура повітря в Міннесоті складала -8 градусів за Фаренгейтом (-22.2 градусів за Цельсієм). Через це поєдинок став найбільш холодним за всю історію НХЛ.

Загалом у НХЛ було зіграно 33 матчі на відкритому повітрі, включно з поєдинками "зимової класики". Проте матч між "Вайлд" та "Блюз" став першим, що проводився за температури повітря нижче нуля градусів за Фаренгейтом.

"Я оглянувся, щоб побачити за спиною білого ведмедя. Ось настільки холодно тут було", - сказав форвард "Вайлд" Маркус Фоліньо.

А ось уболівальникам проведення матчу навіть за мінусової температури повітря прийшлося до смаку.

"Ми адаптовані до холоду. Ось мені зараз тепло, і я можу тут просидіти хоч увесь день", - зазначив один із уболівальників.

Що відомо

  • "Зимову класику" у Міннесоті планували на початок 2021 року. Проте через пандемію коронавірусу від неї вирішили відмовитися.
  • Найбільш відвідуваною "зимовою класикою" в історії НХЛ залишається матч між "Детройт Ред Вінгз" та "Торонто Мейпл Ліфс": у 2014 році гру відвідали 105.4 тисяч глядачів.
  • "Сент-Луїс Блюз" - лідер Західної конференції (19 перемог, 14 поразок). "Міннесота Вайлд" - третя команда конференції (19 перемог, 12 поразок).

Вибір редакції

На початок