Новорічна ніч: як працюватиме громадський транспорт у Полтаві

Новорічна ніч: як працюватиме громадський транспорт у Полтаві

Новорічна ніч: як працюватиме громадський транспорт у Полтаві
фото: Суспільне Полтава

У Полтаві громадський транспорт працюватиме впродовж усієї новорічної ночі. Для цього на маршрути виїдуть шість комунальних тролейбусів та з десяток приватних автобусів. Про це Суспільному розповів начальник міського відділу із питань транспортних перевезень Віталій Животенко. Маршрутки курсуватимуть до 3-ї години ранку, а тролейбуси – до 6-ї.

Дев’ять років поспіль Леонід Бондаренко зустрічатиме Новий рік на роботі. Він – водій полтавського тролейбуса.

Громадський транспорт у Полтаві в новорічну ніч
Водій тролейбуса Леонід Бондаренко. Суспільне Полтава

"Я добровільно попросився у новорічну ніч. Катаєшся, автомобілів мало, їздиш у своє задоволення. Пасажири більш веселі і всі спокійні. Самі підходять і вітають зі святом. Кожен рік приблизно із о пів на 12-ої до половини першого от постійно одна-дві людини їдуть. Постійно, не було ще ніколи такого, щоб повністю пустий їздив (тролейбус – ред.)", - говорить Леонід Бондаренко.

Людмила Шуть працюватиме разом із Леонідом. У новорічну ніч вдруге буде на роботі.

"Нічне місто, люди перед Новим роком, дуже цікаво на це все подивитись. Сподобалися саме більше люди. Вони такі веселі, святкові, настрій піднімають", - каже кондукторка Людмила Шуть.

Новорічна ніч: як працюватиме громадський транспорт у Полтаві
Тролейбусний парк в Полтаві. Суспільне Полтава

У новорічну ніч у місті курсуватиме шість комунальних тролейбусів. Працюватимуть вони до 6-ї ранку, говорить заступниця начальника служби руху підприємства «Полтаваелектроавтотранс» Леся Бобир.

"Вони будуть курсувати три в одну сторону – Південний вокзал через центр і по кільцю. І три у зворотному напрямку – Південний вокзал через центр, через Алмазний (мікрорайон у Полтаві – ред.). Інтервал між тролейбусами буде 20 хвилин", - каже Леся Бобир.

Крім тролейбусів, виїде десяток приватних маршруток. Курсуватимуть вони до 3-ї години ранку, каже Віталій Животенко.

Новорічна ніч: як працюватиме громадський транспорт у Полтаві
Тролейбуси в новорічну ніч курсуватимуть до 6-ї ранку. Суспільне Полтава

"Буде у нас два транспорти на кільцевому маршруті по зовнішньому кільцю, і по внутрішньому кільцю буде теж два транспортні засоби. Також у новорічну ніч планується запустити транспорт: «Інститут зв’язку-Розсошенці». І плануємо запустити приватний транспорт «Левада–ГРЛ». Будемо намагатися, щоб час між транспортом складав не більше 40 хвилин", - пояснює начальник відділу з питань транспортних перевезень Полтавської міськради Віталій Животенко.

"Ми на Новий рік разом із чоловіком їздимо до ялинки центральної. Нам хочеться побути там, відчути оцю атмосферу. Позаминулого року були проблеми, бо транспорту не було, а минулого року була можливість поїхати автомобілем", - каже полтавка Алла Барабаш.

За словами заступниці начальника служби руху комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс» Лесі Бобир, транспорт у новорічну ніч у місті щороку працює із 2013-го року.

На початок