"Ковідні" лікарні Вінниччини перевіряють на дотримання правил поводження з кисневим обладнанням

"Ковідні" лікарні Вінниччини перевіряють на дотримання правил поводження з кисневим обладнанням

"Ковідні" лікарні Вінниччини додатково перевіряють на дотримання правил поводження з кисневим обладнанням. Інспектуватимуть медзаклади представники департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації, ДСНС та управління Держпраці. Про це повідомляє пресслужба профільного департаменту.

За словами директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА Ольги Задорожної, у жовтні-листопаді лікарні, що мають кисневе обладнання, перевіряли. Деякі медзаклади отримали приписи із зауваженнями, що стосувалися пожежної безпеки. Нині робочі групи глянуть, чи виконали лікарні вказівки, що були у тих приписах та протоколах.

Також, йдеться у дописі, у святкові дні опорні лікарні працюватимуть у посиленому режимі. А ще чергуватиме інженер з технічної безпеки. Для персоналу лікарень проведуть додаткові навчання щодо того, як використовувати кисень.

Що відомо

Додаткові перевірки пов’язані із пожежею, яка 28 грудня сталася в Івано-Франківській області. Тоді унаслідок вибуху в реанімаційному відділенні районної лікарні Косина загинули люди: троє пацієнтів медзакладу. Причиною займання в Косівській центральній районній лікарні стало порушення правил пожежної безпеки.

Читайте також

  • Пожежа в реанімації Косівської лікарні: що відомо про причини та наслідки
  • Лікарні, в яких лікують хворих на COVID-19, отримають кисневі станції

Вибір редакції

На початок