Хмельницькі "супер-ельфи" привітають дітей загиблих та важкопоранених військових

Хмельницькі "супер-ельфи" привітають дітей загиблих та важкопоранених військових

Хмельницькі "супер-ельфи" привітають дітей загиблих та важкопоранених військових
Фото: Суспільне Поділля

4 тисячі пакунків для дітей загиблих та важкопоранених військовослужбовців до Нового року розішлють всією Україною волонтери з Хмельницького в рамках всеукраїнського проєкту "Супер-ельф". Про це Суспільному розповів волонтер проєкту Олександр Баурін. За його словами, до пакування долучились 30 членів громадської організації "Братська єдність" з Хмельницького. Що покладуть в пакети "супер-ельфи" для дітей, Суспільне розповість.

"Супер-ельфи" з Хмельницького сьогодні завершують пакувати подарунки дітям: солодощі, книгу про незалежність України, шапку з логотипом "Супер-ельф" та листівку з новорічним привітанням. Волонтер проєкту Вадим Стецьков говорить, складає подарунки другий рік поспіль: "Це пакування займає досить великий проміжок часу. Але нам пощастило, в нас є багато побратимів і ми чергуємось, коли в кого виходить".

Олександр Крулік – приватний підприємець. Говорить, до пакування подарунків дітям долучається вперше: "Захотілось робити щось не тільки для себе. Вільний час – година, дві, три в день, коли ввечері, коли зранку".

Волонтер Олександр Баурін каже: кошти на подарунки дітям надавали благодійники та українська діаспора в Польщі. За його словами, подарунки пакують на знак пам’яті про загиблих та важкопоранених героїв. "Кожна область займається роздачею. Ми співпрацюємо з військоматами, волонтерами. І ці подарунки особисто доходять з рук в руки", - каже Олександр.

На кожному пакеті ставиться печатка із логотипом ельфа, який, за словами Олександра Бауріна, є помічником святого Миколая. В пакет волонтери вкладають листівку із QR-кодом. За посиланням – привітання дітям від волонтерів з усієї України та з-за кордону:

- Привіт, я ельф Уляна. Живу у Варшаві.

- Привіт, я маленький ельф Аня! Живу в Тернополі.

- Вітання з чарівного міста Луцьк. Я – ельф Руслан.

- Бажаємо вам здоров’я, щастя, достатку процвітання. Ми всіма вами пишаємось. Будьте щасливими.

Читайте також

  • Куди звертатися хмельничанам, якщо цінник не відповідає сумі в чеку
На початок