"Диво – це я": у Чернігові третій рік поспіль люди здійснюють мрії дітей з інвалідністю

"Диво – це я": у Чернігові третій рік поспіль люди здійснюють мрії дітей з інвалідністю

"Диво – це я": у Чернігові третій рік поспіль люди здійснюють мрії дітей з інвалідністю
ФОТО: Суспільне Чернігів

"Диво – це я". У Чернігові третій рік поспіль усі охочі можуть долучитися до благодійного проєкту із такою назвою. Його мета – подарувати дітям з інвалідністю позитивні емоції та допомогти соціалізуватися, сказала директорка навчально-реабілітаційного центру №2 Регіна Гусак.

"Дуже багато родин, де виховуються дітки з інвалідністю, вони, на жаль, з часом зневірюються. Може, навіть і в людях. Зневірюються в тому, що буде в розвитку дитини навіть якийсь прогрес. Це не просто обмін подарунками, це обмін гарним настроєм, це дає можливість нашим батькам і вихованцям відчути, що дива існують, що поряд є добрі люди. І що всі мрії, рано чи пізно, здійснюються".
Регіна Гусак
Регіна Гусак. ФОТО: Суспільне Чернігів

Вихованці Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 отримують подарунки від Заріни Арчакової та Валерія Чигляєва. Вручають пакунок і Тарасу, хлопчику з синдромом Дауна.

Заріна Арчакова
Заріна Арчакова. ФОТО: Суспільне Чернігів

Валерій Чигляєв
Валерій Чигляєв. ФОТО: Суспільне Чернігів

Родина Тараса вдруге бере участь у благодійному проєкті "Диво – це я". У передноворічний час долучитися до нього і здійснити мрії дітей з інвалідністю можуть всі охочі.

Після вручення подарунків діти з дорослими пішли в кіно дивитися мультфільм.

"Це дуже важливо, дитина розвивається, цікавиться, їй подобається. Це незвичайна новорічна казка", – розповіла мама вихованки Євгенія Таранюк.

Сподобалися подарунок та мультфільм і Тарасу, сказала його мама Євгенія Дмитренко.

"Коли роблять такі акції, це заряджає таким позитивом. І хочеться вірити, що все буде добре, що не буде ніяких сліз у нас, переживань, а буде тільки все добре у наступному році та в наступні роки".

Вперше цьогоріч долучилася до проєкту Ольга Гаврик. Жінка вже провела зустріч із хлопчиком Михайлом. Вони малювали кактус, допомагав син Ольги.

Такі благодійні проєкти важливі не тільки для дітей, а і для їхніх батьків.

Проєкт "Диво – це я" в Чернігові організовують третій рік поспіль. Цьогоріч на нього подалися 90 родин. 20 із них ще чекають, аби мрії їхніх дітей здійснилися. Зробити це може кожен.

Ольга Рись
Ольга Рись. ФОТО: Суспільне Чернігів

"Необхідно зайти на сайт, можна просто в Гуглі ввести «Диво – це я», і у вас там буде можливість залишити свої дані. Ми своєю чергою, упродовж робочого дня надішлемо електронний лист з інформацією про родину, про дитину і про бажання, про подарунки" – розповіла організаторка проєкту "Диво – це я" Ольга Рись.

Деталі у сюжеті:

Читайте також:

У Чернігові в лікарні з коронавірусом перебувають 13 дітей, одна — в реанімації

На початок