На рахунки "Волиньвугілля" надійшли гроші для погашення боргу шахтарям

На рахунки "Волиньвугілля" надійшли гроші для погашення боргу шахтарям

На рахунки "Волиньвугілля" надійшли гроші для погашення боргу шахтарям
Суспільне Волинь

На рахунок Державного підприємства "Волиньвугілля" надійшло понад шість мільйонів гривень. Їх використають для погашення боргу із зарплат, – розповів Суспільному керівник "Волиньвугілля" Юрій Ключковський.

З його слів, зарплату отримають 730 працівників шахти "Бужанської", підприємства "Волиньвантажтранс" та працівники апарату управління ДП "Волиньвугілля".

"6 мільйонів 114 тисяч гривень дозволять нам погасити заборгованість остатку за вересень, жовтень та здійснити 10,5% від фонду виплат за листопад 2021 року", – зазначив керівник підприємства.

Юрій Крючковський додав: також цього року гірники очікують надходження коштів поворотно-фінансової допомоги та передоплату за відвантажене вугілля.

Що відомо

  • Востаннє кошти на рахунки "Волиньвугілля" надходили на початку листопада. Тоді шахтарі отримали 14, 5 мільйонів гривень на погашення заробітної плати за липень-серпень.
  • В серпні директор шахти №9 Володимир Юрків повідомляв, що 600 працівників копальні чотири місяці не отримували заробітну плату.
  • В грудні українські гірники влаштували мітинг під будівлею Верховної ради. Вимагали погасити перед ними багатомісячний борг за заробітною платою. Участь в акції брали близько 150 людей.

Вибір редакції

На початок