"Волиньвугілля" отримало гроші на погашення боргу із зарплати гірникам

"Волиньвугілля" отримало гроші на погашення боргу із зарплати гірникам

"Волиньвугілля" отримало гроші на погашення боргу із зарплати гірникам
Суспільне Волинь

На рахунки ДП "Волиньвугілля" надійшли 14, 5 мільйонів гривень на погашення заробітної плати. Про це Суспільному телефоном розповів голова Волинського територіального комітету профспілки працівників вугільної промисловості України Роман Юзефович.

Нині документи на виплату заробітної плати в управлінні Державної казначейської служби Нововолинська. Зі слів Романа Юзефовича, 2 листопада гроші мають переказати на рахунки працівників.

"За ці гроші повністю погасять борг за липень-серпень гірникам шахти "Бужанська", працівникам об’єднання "Волиньвугілля", "Волиньвантажтранс" і фахівцям бази відпочинку "Шахтар". На 40% вдасться закрити заборгованість перед підземними працівниками шахти "Бужанська" за вересень місяць", — каже Роман Юзефович.

З його слів, біля тисячі людей очікують на погашення заборгованості із заробітної плати. Усього держава боргує волинським гірникам 23 мільйони 260 тисяч гривень.

Що відомо

  • На початок серпня 600 працівників шахти "№ 9 Нововолинська" чотири місяці не отримували заробітну плату. Заборгованість від квітня місяця складала понад 34 мільйони гривень.
  • 1 листопада гірники шахти "Степова", що входить до складу ДП "Львіввугілля" відмовилися працювати. Шахтарі вимагали погасити заборгованість із заробітної плати.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram Суспільного Волині.

На початок