Прогрес виконання Угоди про асоціацію з ЄС за 2021 рік зріс до 61% — Шмигаль

Прогрес виконання Угоди про асоціацію з ЄС за 2021 рік зріс до 61% — Шмигаль

Прогрес виконання Угоди про асоціацію з ЄС за 2021 рік зріс до 61% — Шмигаль
ФОТО: parlament.ua

Загальний прогрес виконання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом за 2021 рік зріс до 61%. Про це на засіданні уряду у середу, 29 грудня, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, цьогоріч Україна прискорилися на шляху виконання Угоди про асоціацію з ЄС. Шмигаль розповів, що, зокрема, укладено угоду про Спільний авіаційний простір, або “авіаційний безвіз”. Також уряд зосереджений на отриманні ще 5 безвізів: промислового, митного, цифрового, транспортного і енергетичного.

“Наразі уряд зосереджений на 6 напрямках роботи. Мова йде про 6 так званих безвізів. Вже отримали та підписали Угоду про спільний авіаційний простір. Щодо промислового, митного, цифрового, транспортного, енергетичного безвізів триває предметний діалог та посилення співпраці обох країн”, — сказав Шмигаль на засіданні уряду.

За словами глави уряду, розпочався предметний діалог щодо оновлення митних тарифів з метою перегляду Поглибленої всеохоплючої зони вільної торгівлі. Започаткували діалог з ЄС щодо Європейського зеленого курсу. Також вдалося предметно сформувати дорожню карту щодо трансформації вугільних регіонів.

“Відповідні проєкти вже наступного року розпочнуться. Вони почнуть реалізовуватися з міжнародними партнерами і чотири окремо”, — сказав Денис Шмигаль.

Що відомо

  • Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що найближчим часом планується щепити 50 % дорослого населення країни. Про це він заявив на останньому у цьому році засіданні уряду 29 грудня.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок