Україна залишиться у п'ятірці світових постачальників курятини — прогноз мінсільгосп США

Україна залишиться у п'ятірці світових постачальників курятини — прогноз мінсільгосп США

Україна залишиться у п'ятірці світових постачальників курятини — прогноз мінсільгосп США
Оригінальне

Останні 3 роки Україна збільшує обсяги експорту курятини, залишаючись у п'ятірці світових постачальників м'яса птиці. У 2022 році українські виробники розділять 5-те місце з Китаєм, який експортує майже півмільйона тонн курятини, йдеться у прогнозі Міністерства сільського господарства США.

За даними прогнозу американського відомства, у 2022 році Україна експортує 440 тисяч тонн курятини. Це на 10 тисяч тонн більше, ніж у 2021 році.

Серед найбільших експортерів м'яса птиці, згідно з даними американців, Україна зараз займає 5-е місце. Випереджають Україну Бразилія, Європейський Союз, Таїланд і Туреччина.

За даними Євростату Україні посідає 3 місце, за обсягами продажу, у рейтингу постачальників курятини до країн Європейського союзу.

Загалом українські птахівники заробили за 2020 рік для країни $560,6 млн, експортувавши загалом на зовнішні ринки 435,2 тисячі тонн продукції.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Що відомо

  • За три квартали 2021 року експорт IT-послуг в Україні зріс на 35%. Частка IT серед усього експорту послуг зросла на 14% у порівнянні з минулим роком.
  • За перші п’ять місяців 2021 року український експорт зріс на понад 25%, або майже на 5 мільярдів доларів. Експорт у Китай, США, Туреччину, Велику Британію зріс практично на 50%.
  • За даними Світового банку, новий сплеск захворюваності на COVID-19 на початку 2021 року значно загальмував відновлення бізнесу.

Читайте також

Рада схвалила бюджет на 2022 рік. Що він передбачає

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок