Керівником новоствореної лікарні в Чернівцях став Проц: що про нього відомо

Керівником новоствореної лікарні в Чернівцях став Проц: що про нього відомо

Керівником новоствореної лікарні в Чернівцях став Проц: що про нього відомо
На світлині Віктор Проц. Джерело фото: shpalta.media

У Чернівцях обрали керівника новоствореної "Центральної міської клінічної лікарні". Ним став головний лікар колишньої лікарні №3 Віктор Проц.

Про це з засідання конкурсної комісії повідомила кореспондентка Суспільного.

За претендента одноголосно проголосували вісім членів комісії. Затвердити його на посаду гендиректора мають на сесії.

Під час презентації Проц сказав, що планує роз'єднати первинну та вторинну амбулаторну допомогу в лікарні зі збереженням робочих місць. Впроваджувати реабілітаційну допомогу в амбулаторних умовах.

Також планує утворити міський центр невідкладної допомоги. Зокрема відкрити міський травмпункт, запровадити мобільну паліативну допомогу та надавати невідкладну допомогу вдома у неробочий час з залученням лікарів первинної ланки.

Проц є заслуженим лікарем України, з 1998 по 2005 рік був начальником управління охорони здоров'я Чернівецької міськради, повідомляють на сайті Буковинського медуніверситету.

Згідно з декларацією, Віктор Проц у власності дачний будинок та одну земельну ділянку, а також машину 2018 року випуску. За рік на посаді заробив майже 600 тисяч гривень.

Переможця обрала комісія, до якої входять посадовці та представники громадських організацій і благодійних фондів. Участь у конкурсі брали троє медиків: головний лікар колишньої лікарні №3 Віктор Проц, в.о. керівника колишньої міської лікарні №1 Віктор Пижик та завідувач відділення реанімації цієї лікарні Дмитро Білоус.

Що відомо

  • У Чернівцях об'єднали дві лікарні: першу та третю міську. Тепер заклад матиме назву "Центральна міська клінічна лікарня". Об'єднання пояснюють тим, що заклад зможе надавати більше послуг пацієнтам та отримувати більше фінансування через контрактування з НСЗУ.
  • Раніше у коментарі Суспільному заступник міського голови Юрій Лесюк говорив, що цей заклад має стати багатопрофільним та опорним у місті, й могти конкурувати з обласними лікарнями.

Читайте також

Чернівці отримали майже 110 мільйонів гривень на погашення боргу тепловиків за газ

На початок