9 тисяч гривень зібрали волонтери для безпритульних тварин у Хмельницькому

9 тисяч гривень зібрали волонтери для безпритульних тварин у Хмельницькому

9 тисяч гривень зібрали волонтери для безпритульних тварин у Хмельницькому
Фото: Суспільне Поділля

9 тисяч гривень зібрали волонтери Хмельницької громадської організації "Врятуй життя" за 5 днів благодійного ярмарку, розповідає одна із волонтерок Дар’я Попович. За її словами, гроші збирали на їжу, лікування й медикаменти безпритульним собакам та котам. Крім грошей, каже, зібрали крупи та сухі корми, яких вистачить на місяць.

Волонтери Хмельницької громадської організації «Врятуй життя» востаннє в цьому році влаштували благодійну торгівлю та збір коштів для безпритульних тварин, розповідає волонтерка Дар‘я Попович. Додає: "Ярмарок проходить дуже хорошим чином, дуже багато містян завітали разом з дітками, учні різних шкіл приходили. Приносили як їжу, так і різноманітні теплі речі, і також в нас є скринька допомоги, і всі, за бажанням, туди кидають".

Та розповідає, на що підуть зібрані гроші: "Або на погашення боргу, тому що в нас тисячі в різноманітних лікарнях. Наша бригада волонтерської допомоги швидкої кожного дня возить безліч тварин на лікування, і в нас постійно борг".

На прилавку волонтерки Валентини Полякової на цьому ярмарку – екопродукція. Валентина розповідає: "Це наш екопроект, і весь прибуток піде на наш притулок "Врятуй життя". Потреб дуже-дуже багато. В цьому році ми зробили пічку для наших волонтерів, щоб вони готували їжу, бо вони на вогнищі це все готували, а потім зробили дах багатьом вольєрам, тому що протікало, собаки були під дощем".

За її словами, продавати екосумки та екоторби на користь безпритульних тварин спробувала два роки тому, і, каже, успішно. Додає: "Ми зробили такий пробний варіант, він класно розійшовся. Перші 20 чи 30 торбинок, які ми взяли за свій рахунок, за рахунок наших волонтерів, продалися дуже швидко".

Хмельничанки Наталія з дочкою Діаною долучилися до благодійності, бо, кажуть, люблять тварин, і нещодавно взяли додому кота : "Він сам в під’їзді до нас прибився, і я вже мусила принести, і мама зрозуміла, що ми нікуди вже не дінемось, що кіт залишиться в нас".

Наталія каже, що кота полюбила: "Я взагалі не знаю, як можна жити без кота".

Валентина продає й іншим крам: шкарпетки для тварин, прикраси, значки, календарі з фотографіями собак і кішок, яким уже знайшли господарів. Цим займається волонтерка Вікторія Чернілевська, яка розповідає: "От в нас на ялинці є декілька фото цуценят і кошенят, які прямо на зараз шукають домівки. Ми вже прилаштували декілька сотень тварин за останні півтора роки, тварини знаходять дім. Не так швидко, як хотілося б, мабуть, але успіхи є".

Вікторія каже: до них потрапляють тварини з вулиці, які, каже, народилися там, або куди їх викинули люди. "Під опікою нашої організації є досить тварин, це до ста собак в притулку нашому, і дуже багато на перетримках котиків, і цуценят, і хворих тварин, які в подальшому також будуть шукати дім", - каже Вікторія. За її словами, організація має сторінки в соціальних мережах, на яких систематично викладають інформацію про своїх підопічних та їхні потреби.

Наші новини в Instsgram

На початок