"Перевиконали доручення". У КМДА пояснили, чому з’явилися оголошення про ввімкнення сирен 29 грудня

"Перевиконали доручення". У КМДА пояснили, чому з’явилися оголошення про ввімкнення сирен 29 грудня

Ексклюзивно
"Перевиконали доручення". У КМДА пояснили, чому з’явилися оголошення про ввімкнення сирен 29 грудня
Фото: Суспільне

Перевірки територіальної системи оповіщення населення в Києві 29 грудня не буде, хоча в деяких під’їздах і з’явилися такі оголошення. Про це Суспільному повідомили в пресслужбі Київської міської державної адміністрації.

За словами начальниці відділу інформаційного забезпечення та комунікації КМДА Катерини Баранової, 29 грудня розглядалося як одна з дат для перевірки системи оповіщення в столиці, але її так і не затвердили.

"Деякі з виконавців перевиконали доручення, коли ще не було узгоджено дату", — так вона пояснила появу оголошень, згідно з якими в Києві сирени ввімкнуть 29 грудня з 12:00 до 13:00.

Катерина Баранова уточнила, що про дату перевірки готовності територіальної системи оповіщення КМДА повідомить на своїх офіційних ресурсах, а також звернеться з листом до телеканалів, щоб вони поінформували про це через рухомий рядок.

"За інформацією Департаменту муніципальної безпеки КМДА, про дату проведення перевірки готовності територіальної системи оповіщення з увімкненням електричних сирен буде повідомлено заздалегідь", — повідомляла КМДА ще 21 грудня.

Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту Києва на 2021 рік, сирени мали перевіряти ще в листопаді, але цього тоді так і не сталося.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте також

Скільки в Києві бомбосховищ і чи вистачить їх на мешканців столиці. Відповідають у ДСНС

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок