У Дніпрі витратили 30 мільйонів гривень на ремонт восьми підпірних стін: де виконали роботи

У Дніпрі витратили 30 мільйонів гривень на ремонт восьми підпірних стін: де виконали роботи

У Дніпрі витратили 30 мільйонів гривень на ремонт восьми підпірних стін: де виконали роботи
Дніпровська міська рада

У Дніпрі завершили ремонт підпірної стіни на Січеславській Набережній. Про це на виїзній пресконференції розповіла начальниця управління з благоустрою міста Дніпровської міськради Світлана Літвінова.

"Ремонт на Січеславській Набережній розпочали у вересні, після Дня міста. Довжина відремонтованої ділянки – 273 метри. Зробили чавунну огорожу, облицювали гранітною плиткою й уклали нове покриття. Тепер тут цілком безпечно", – сказала Світлана Літвінова.

У Дніпрі закінчили ремонт восьми підпірних стін: де виконали роботи
Відремонтована підпірна стіна на Січеславській Набережній. Дніпровська міська рада

Загалом зробили ремонт восьми підпірних стін: на вулиці Шевченка (біля ліцею інформаційних технологій), на вулиці 6-ї Стрілецької дивізії, на житловому масиві Сокіл, на розі вулиць Святослава Хороброго та Короленка, на Крутогірному узвозі, на вулиці Полєтаєва та Запорізькому шосе.

За словами посадовиці, через аварійність ці підпірні стіни потребували ремонту. На їхнє відновлення з міського бюджету виділили близько 30 млн грн.

Світлана Літвінова також зазначила, що наступного року планують зробити ремонт підпірних стін на стометровій ділянці Січеславської Набережної - від "Поплавка" до "Парусу".

Що відомо

- У Дніпрі 9 червня впала частина паркану на Січеславській набережній. Обвал стався на ділянці між Фестивальним причалом та Монастирським островом. За словами директора департаменту благоустрою та інфраструктури міськради Михайла Лисенка роботи з відновлення конструкції мали розпочати 10 червня. Але ремонтні роботи не розпочались.

- 20 липня директор департаменту благоустрою та інфраструктури міськради Михайло Лисенко зазначив, що роботи розпочнуться через 2-3 тижня і триватимуть два місяці.

Читайте також

- Під стіною дніпровського ліцею розмило землю і впав паркан.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок