З 12 березня учні шкіл та вишів Хмельницького навчаються дистанційно

З 12 березня учні шкіл та вишів Хмельницького навчаються дистанційно

З 12 березня учні шкіл та вишів Хмельницького навчаються дистанційно

З 12 березня у Хмельницькому НВО №5 ім. Сергія Єфремова учні навчаються дистанційно. Про це розповів директор закладу Андрій Яківчук. За його словами, сьогодні провели з вчителями нараду, аби ті з понеділка розробили теми, та розіслали їх учням через спеціальні програми в інтернеті.

Тетяна Чічковська викладає біологію учням з шостого по одинадцятий класи в Хмельницькому навчально-виховному об’єднанні №5. Вчителька розповідає, постійно використовує мережу інтернет та дає завдання у смартфонах. Тому, каже, під час карантину її робота не змінилась. Нову тему з її предмету надала школярам дистанційно.

Після перегляду навчального відео учні мають виконати тестові завдання.

Тетяна Чічковська вважає, через карантин, діти не відставатимуть від навчального плану.

"Карантин не є такою несподіванкою, що щось мені важко. Це все легко. Не треба нічого надолужувати, ми йдемо по плану і учні в мене точно не відстануть в навчанні".

В Хмельницькому НВО №5 навчається 1277 учнів, каже директор закладу Андрій Яківчук. За його словами, 12 березня провели нараду з вчителями стосовно дистанційного навчання.

"Сьогодні (12 березня - ред.) в нас була оперативна нарада з цього приводу і я наголошував що ми маємо використовувати якраз зараз використати смартфони в своїх інтересах, перевести в позитивну площину".

Андрій Яківчук додає, якщо під час навчання вдома, учні не засвоять надані тему, то навчальний план можуть ущільнити.

"Вчителі отримали таке завдання до понеділка максимально перенести все в мережу інтернет, для того, щоб це було дистанційно. Карантин в нас не вперше, ущільненням ми вміємо гарно користуватися, 3 тижні все-таки є 3 тижні та дитячий мозок може відвикнути від навчання. Наше завдання тримати його в позитивній напрузі".

Закрили на карантин і вищі навчальні заклади. Ректорка Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура розповідає, у них на денній формі навчання – 2031 студент.

"Постараємося максимальну частину перевезти на дистанційні технологіїї, на дистанційну форму навчання. Тому на сьогодні проректори розробили заходи і розробляють заходи завідувачі кафедри про те яким чином, як ми, використовуючи інтернет, як, використовуючи сайт навчального закладу лекції, семінарські заняття, зв’язок з викладачем буде для того, щоб опрацювати ці заняття".

Додає, частина занять буде або ущільнена, або опрацьована після закінчення карантину. Перенесли сесію для студентів, які на заочній формі навчання. Для них лектори викладуть матеріал дистанційно. Комендантка навчального корпусу академії Надія Клітка розповідає, проводять протиепідеміологічні заходи. Дезинфікують ручки, поручні та миють коридори спеціальними засобами.

"Воно йде від всього: антибактеріальне, протигрибкове – цей засіб. Ще додаємо в гранулах хлорку таку".

Карантин триватиме до 3 квітня.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди