Підрядника, який ремонтує вулицю Кармелюка в Чернівцях, оштрафують на півтора мільйона

Підрядника, який ремонтує вулицю Кармелюка в Чернівцях, оштрафують на півтора мільйона

Підрядника, який ремонтує вулицю Кармелюка в Чернівцях, оштрафують на півтора мільйона
Суспільне Буковина

На підрядну компанію, яка не завершила капітальний ремонт вулиці Устима Кармелюка вчасно, накладуть штраф у розмірі 1,4 мільйона гривень.

Про це на річному звіті сказав заступник міського голови Чернівців Василь Зазуляк, передає кореспондентка Суспільного.

Згідно з тендерною документацією, ремонт мали завершити 24 грудня.

Керівник підрядної організації Ігор Мхітарян розповів, що звернень про штраф не отримували, а міськраду повідомили про зміни в графіку ремонту.

Станом на 24 грудня на вулиці Устима Кармелюка ще мають завершити облаштування тротуарів та встелити верхній шар асфальту, каже Мхітарян. За його словами, ремонт вулиці продовжать, коли зійде сніг.

Що відомо

  • Вулицю Кармелюка за 47 мільйонів гривень ремонтує фірма "Євродор". Тендер на ремонт оголошували тричі, бо два рази компанія "Євродор" оскаржувала результати тендеру.
  • Згідно з рішенням антимонопольного комітету, попередні переможці не мали всієї техніки, потрібної для ремонту.
  • Ремонт вулиці Кармелюка розпочали в серпні 2020 року, мали завершити до початку серпня цього року. 4 серпня уклали додатковий договір, де кінцевим терміном виконання робіт вказали 24 грудня 2021 року.
  • Термін продовжували через стан мереж, які потрібно повністю замінити. Про це Суспільному казав директор міського департаменту інфраструктури та благоустрою Григорій Прохоренко. За його словами, договір передбачав часткову заміну мереж, але після початку робіт виявили, що ремонту потребують усі водопровідні та газові мережі.

Читайте нас у Telegram: головні новини Буковини

На початок