Чотири громади Дніпропетровщини перемогли у всеукраїнському конкурсі кращих практик

Чотири громади Дніпропетровщини перемогли у всеукраїнському конкурсі кращих практик

Чотири громади Дніпропетровщини перемогли у всеукраїнському конкурсі кращих практик
Дніпропетровська облдержадміністрація

Цьогоріч у конкурсі кращих практик місцевого самоврядування перемогли 4 проєкти громад Дніпропетровщини. Про це йдеться у пресрелізі Дніпропетровської облдержадміністрації, який отримало Суспільне.

На конкурс надійшло 112 заявок з усіх областей України. Конкурсна комісія обрала 28 практик-переможців за трьома темами: "Згуртованість громади", "Організація системи надання медичних послуг на місцевому рівні в контексті реформи системи охорони здоров’я" та "Реалізація проєктів стратегічного розвитку громад".

У номінації "Згуртованість громади" кращою практикою від селищних рад визнали досвід Покровської громади Синельниківського району. Там успішно розвивається медовий кооператив.

"У нас дуже багато пасічників. Бджільництвом займається ледве не кожен 4-й мешканець. Підприємці об’єдналися навколо спільної ідеї: створити кооператив та налагодити промислове виробництво меду. Підібрали приміщення. Незабаром вже монтуватимуть лінію", – розповіла спеціалістка відділу Покровської селищної ради Ольга Кримова.

Жінка додає: розфасований 300-кілограмовими бочками мед піде на експорт до Німеччини та Польщі. Це дозволить збільшити прибуток пасічників. У громаді з’являться 30 нових робочих місць, що дасть можливість додатково наповнити місцевий бюджет.

Кращими визнали також практики Покровської міської ради, Вакулівської та Троїцької громад.

Що відомо

- Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» започатковано Мінрегіоном навесні 2014 року за методологією Ради Європи. Конкурс не містить фінансової складової, він надає можливість органам місцевого самоврядування оцінити свою діяльність, стан розвитку громади, обмінятися досвідом та здобути публічне визнання успіхів.

Читайте також

- “Цифровізація на Дніпропетровщині”. Скільки громад в області отримали інтернет-субвенцію

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок