На Херсонщині тривають перевірки точок продажу ялинок

На Херсонщині тривають перевірки точок продажу ялинок

На Херсонщині тривають перевірки точок продажу ялинок
Суспільне Херсон

На Херсонщині перевіряють точки продажу ялинок. Представники поліції та Державної екологічної інспекції з'ясовують, чи у всіх дерев наявні дозвільні документи та чіпи.

На проспекті 200 років Херсона ялинками торгує Хасан Садігов. У наявності десь півтори сотні дерев. Говорить, херсонці поки купують переважно на вихідних. Говорить, почав торгувати з 16 числа, ялинки привіз з Волинської області.

Представник екоінспекції через мобільний додаток перевіряв чіп на ялинці - на цій точці документи в порядку, ялинки сертифіковані. У продавця Олександра Євтяхіна в наявності близько тисячі дерев. Їх теж привезли з Волині, торгує близько тижня, документи офіційні має.

Спільні рейди поліцейські разом з екоінспекторами проводять з 15 грудня. На що звертають увагу, розповідає старший інспектор з охорони навколишнього середовища Південного округу Юрій Ільїн.

"Що для цього треба ? Товаротранспортна накладна і бірка на ялинку. Херсонська область дуже мало здійснює заготівлі новорічних ялинок, в основному купляють на Західній Україні. Якщо у людини, яка здійснює торгівлю немає документів, складається адмінпротокол за ч. 1 88. Відповідальність від 510 до 1700 грн, з конфіскацією або без новорічних ялинок. Цього року складено два протоколи на території Херсона здійснювалась торгівля ялинками без документів", - каже Юрій Ільїн.

Таких рейдів у Херсоні та області провели майже дві сотні, говорить старший інспектор поліції Василь Цянцьо.

"Загалом з 15 грудня на сьогодні в Херсоні та області представниками поліції було здійснено понад 170 перевірок ринків, торговельних майданчиків, де торгують хвойними деревами, транспортних засобів та іншого. Якщо порівнювати кількість перевірок кількість складених протоколів не так багато понад 90% громадян, які здійснюють торгівлю ялинками, мають наявні документи", - розповів старший інспектор.

Точки, які перевірили 21 грудня, усю документацію та сертифікати на ялинки мають.

Що відомо

  • Від 200 до 500 гривень – така ціна наразі на новорічні ялинки у Херсоні. Замість 56 місць, спеціально відведених для торгівлі ними, цьогоріч у місті залишили 36.

Читайте також

  • У Херсоні відкриваються ялинкові базари. Де можна купити й скільки коштує новорічне дерево
  • Де у Херсоні продаватимуть новорічні ялинки: перелік адрес

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок