У Черкасах запрацювали пункти обігріву. Адреси

У Черкасах запрацювали пункти обігріву. Адреси

У Черкасах запрацювали пункти обігріву. Адреси
Суспільне: Черкаси

У Черкасах із 22 грудня розпочали роботу пункти обігріву. Про це Суспільному повідомили у пресслужбі Черкаської міської ради.

До пунктів обігріву може звернутися кожен, хто потребує допомоги у морозні дні. У деяких із цих пунктів можна буде отримати першу медичну допомогу, випити гарячого чаю, а кілька пунктів матимуть банки одягу, де за потреби можна взяти собі теплий одяг і взуття.

Адреси пунктів

  • бульвар Шевченка, 307 (понеділок — четвер 08:00-17:15, п'ятниця 08:00-16:00);
  • вулиця Пушкіна, 13 а (понеділок — четвер 08:00-17:00, п'ятниця 08:00-16:00);
  • вулиця Гвардійська, 7/5 (понеділок — п'ятниця 08:00-17:15).

Також у пресслужбі додали, що всі пункти обігріву забезпечені антисептичними засобами та здійснюватимуть роботу з дотриманням вимог законодавства України, спрямованих на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Що відомо

  • Пункти обігріву в Черкасах працюють, аби запобігти переохолодженню людей. Передовсім, вони призначені для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах. У цих пунктах можна відпочити, зігрітися, випити теплого чаю із печивом. До них може звернутися кожен, хто потребує допомоги в морозні дні.
  • Найближчі три доби на Черкащині синоптики прогнозують значне посилення морозів: вночі 10-15º, вдень близько 4-9º. Про це Суспільному повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань. За його словами, це будуть найхолодніші дні цьогорічної зими.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок