Переможець "Громадського бюджету": у Черкасах облаштують спортивний простір просто неба

Переможець "Громадського бюджету": у Черкасах облаштують спортивний простір просто неба

Переможець "Громадського бюджету": у Черкасах облаштують спортивний простір просто неба
Суспільне Черкаси

Спортивний майданчик просто неба — цьогорічний переможець "Громадського бюджету" у категорії "малі громадські". Про це Суспільному розповів заступник начальника інформаційної політики Олексій Дубовий.

Будівництво близько п’яти відкритих спортивних майданчиків, адмінбудівля, де будуть переодягатися спортсмени, зберігатися речі, локації із сучасними тренажерами та територія з гумовим покриттям. Таким бачить проєкт створення спортивного простору просто неба черкащанин Тарас Коломієць, оскільки нині біля пляжу "Живчик" лише баскетбольний майданчик та захаращена ділянка:

"Взагалі ця територія на мою думку, має розвиватися як рекреаційна, як для занять спортом. Тобто набережна Черкас – це перлина нашого міста. Ця територія належить КП «Будівельник». Тобто вона відведена під спортивні споруди".

Переможець "Громадського бюджету": у Черкасах створять спортивний простір просто неба
Суспільне Черкаси

Чоловік розповів, аби придбати комплекс сучасних вуличних тренажерів вирішив подати свій проєкт на "Громадський бюджет". За нього проголосувало 452 людини.

"Єдине, що треба було зробити, це стимулювати людей і просити, аби підтримали. Ми заклали максимальну суму, яка можлива – 299 тисяч гривень. Якщо тут буде розбудована інфраструктура, то до нас можуть різні дитячі команди приїжджати на літні збори з будь-яких видів спорту".

Переможець "Громадського бюджету": у Черкасах створять спортивний простір просто неба
Тарас Коломієць. Суспільне Черкаси

Тарас Коломієць додав, що для початку на цій території потрібно навести лад, а потім переходити до будівництва:

"Ця територія по спортивному буде оживати від «Живчика» і рухатися туди до вулиці Богдана Хмельницького. Тобто тут буде територія літнього спорту".

Щодня бігає тут черкащанин Денис Царинник. Він розповів, що про проєкт не чув, але радий був би такому оновленню в місті:

"Буду приходити займатися. Просто нехай облагородять цю територію, зроблять для людей спортивний майданчик з мінімальними тренажерами, все одно людям буде приємно".

Переможець "Громадського бюджету": у Черкасах створять спортивний простір просто неба
Суспільне Черкаси

Зі слів заступника начальника інформаційної політики Олексія Дубового, у категорії "малі громадські" було подано вісім проєктів, з них перемогло – сім. Найбільшу кількість голосів — 469 набрав проєкт з озеленення площі 700-річчя. На другому місті з 452 голосами – встановлення тренажерної зали для занять спортом на свіжому повітрі. Та 317 голосів віддали містяни за облаштування дитячого майданчика у сквері "Затишний".

"Громадські проєкти – це по суті проєкти, які не мають приналежності до певної бюджетної установи і є на території певних публічних просторів. Реалізацією будуть займатися профільні департаменти. Тобто, якщо ми говоримо про озеленення площі 700-річчя, то цей буде проєкт реалізований Департаментом житлово-комунального комплексу. Якщо встановлення мінімоделей готелю «Слов’янський», цим проєктом буде займатися Департамент архітектури та містобудування", — розповів Олексій Дубовий.

Що відомо

  • Цьогоріч із 62 проєктів перемогло 37. Проголосувати міг кожен містянин, обравши чотири ідеї. Усі проєкти поділили на чотири категорії – малі та великі бюджетні й малі та великі громадські. Розповів заступник начальника інформаційної політики Олексій Дубовий.
  • Сім проєктів перемогли в Громадському бюджеті у категорії "малі громадські". На їх реалізацію спрямують 1 935 376 гривень.
  • Загалом за п'ять років існування програми реалізовано 67 проєктів на двадцять мільйонів гривень.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок