"Екошкола року". Два навчальних заклади Вінниці увійшли до національного рейтингу

"Екошкола року". Два навчальних заклади Вінниці увійшли до національного рейтингу

Два вінницьких навчальних заклади увійшли до Першого Національного рейтингу "Екошкола року". Це школа-гімназія №6 та двадцята школа. Вони потрапили у ТОП-50 тих закладів, що протягом року реалізовували екологічні ініціативи. Про це повідомляють на сайті міськради.

Загалом участь у проєкті взяли 17 500 шкіл України. Оцінюючи їх, журі звертало увагу, зокрема, на те, чи є у команді лідер, чи залучений педагогічний колектив та батьки до екоініціатив та чи є у школі власна проєктна діяльність.

Школи, що увійшли до рейтингу, сортували сміття, здавали на переробку вторинну сировину, збирали та передавали на утилізацію небезпечні відходи. Також вони облаштовували сортувальні станції, екоцентри та літні майданчики для занять, вирощували саджанці та висаджували дерева.

50 закладів загальної середньої та позашкільної освіти разом зібрали та здали на переробку  91151 кг макулатури, 10293 кг пластику, 1285 кг тетрапаку. Також до пунктів приймання передали 21 171 кг інших відходів: органіку, плівку, скло, жерстяні та алюмінієві банки, металобрухт, пластикові кришечки, відпрацьовані  батарейки й навіть монетки.

Що відомо

Організатори Першого Національного рейтингу "Екошкола року" – Міжнародний молодіжний рух "School Recycling World" за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру.

У Вінниці є конкурс учнівських екологічних ініціатив "Ековектор", за допомогою якого діти можуть реалізовувати власні ідеї.

Читайте також

  • Науковиці з Вінниці призначили президентську стипендію
  • 40 громад Вінниччини отримали швидкісний інтернет

Вибір редакції

На початок