Науковиці з Вінниці призначили президентську стипендію

Науковиці з Вінниці призначили президентську стипендію

Науковиці з Вінниці призначили президентську стипендію
Науковиця Юлія Малогулко отримала президентську стипендію. Колаж: Суспільне Вінниця

Президент України Володимир Зеленський призначив премії видатним молодим вченим у галузі науки і техніки. Серед них і доцентка кафедри електричних станцій та систем Вінницького національного технічного університету Юлія Малогулко.

Про це йдеться в указі Президента України №659/2021.

Премією відзначено роботу "Оптимізація функціонування електричних мереж з фотоелектричними станціями з урахуванням прогнозного генерування засобами Smart Grid", яку науковиця виконувала у співавторстві з науковим співробітником Інституту електродинаміки Національної академії наук України Володимиром Мірошником та кандидатом технічних наук Сергієм Кравчуком.

"Для мене велика честь отримати таку високу винагороду. Але, перш за все, це заслуга всього колективу кафедри електричних станцій та систем. І я дуже вдячна кожному за допомогу та віру в мене! Сподіваюсь, що ще не одну значну винагороду зможу принести університету", – зазначила Юлія Малогулко.

Як зазначили в університеті, робота набрала низку позитивних відгуків як від науковців прогресивних ЗВО України, так і від керівного апарату вітчизняних енергетичних компаній.

Читайте також

Вибір редакції

На початок