"Мер багато говорить". Атрошенко прокоментував нову хвилю обшуків у Чернігові

"Мер багато говорить". Атрошенко прокоментував нову хвилю обшуків у Чернігові

"Мер багато говорить". Атрошенко прокоментував нову хвилю обшуків у Чернігові
ФОТО: прес-служба Чернігівської міської ради

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко прокоментував нову хвилю обшуків на комунальних та приватних підприємствах міста.

За його словами, за місяць відбулося 55 обшуків. Як порівняння, він наводить таку статистику, що за шість попередніх років обшуків було всього 11.

"У Чернігові чудові парки і дороги, але ваш мер багато говорить". Ця фраза звучить від "масок-шоу" під час кожного обшуку на комунальних підприємствах Чернігова. Так, говорю про несправедливий розподіл бюджетних коштів між регіонами. Заявляю, що влада перекладає відповідальність за розв'язання проблем з тарифами на місцеве самоврядування. Говорю, що комусь муляє, що Черніговом керує незалежний мер, обраний людьми. Що Атрошенко виконує зобов’язання перед виборцями, а не "обязи" перед ОПУ", – повідомив Владислав Атрошенко.

Як каже Атрошенко, його намагаються усунути від виборчого процесу за 206-м округом (кандидатом від "Рідного дому/УДАРу", найімовірніше, буде секретар Чернігівської міськради та соратник Атрошенка Олександр Ломако, - ред.):

"Слуги" вже готують на округ свого "парашутиста". Слухняного, на 100% свою людину. Вони вдаються до політичного переслідування того, хто не мовчить про непрофесійні дії центральної влади та про згортання децентралізації".

Що відомо:

  • 21 грудня у Чернігові ДБР провело обшуки. Правоохоронці перевіряють причетність посадовців міськради до розтрати і привласнення бюджетних грошей під час ремонту доріг у місті.
  • Нагадаємо, про те, що ДБР розслідує кримінальну справу стосовно зловживань під час проведення тендерів на ремонт доріг у Чернігові, Суспільне повідомляло на минулому тижні. Атрошенко тоді це питання не коментував.
  • Як стало відомо з ухвали Печерського районного суду Києва, ДБР вважає, що пов'язані із Владиславом Атрошенком заводи поставляють неякісний асфальт за завищеними цінами приватному підприємству "ШБУ-14" та комунальному "АТП-2528", які виграють левову частину тендерів на ремонт доріг.
На початок