На Сумщині продовжили укріплювати кордон, попри початок морозів (ВІДЕО)

На Сумщині продовжили укріплювати кордон, попри початок морозів (ВІДЕО)

На Сумщині продовжили укріплювати кордон, попри початок морозів (ВІДЕО)
Фото: ДПСУ

Укріплення державного кордону на рубежі з Російською Федерацією у Сумській області продовжили попри початок зимових холодів. Про таке повідомляють у Державній прикордонній службі України.

"Зважаючи на сьогоднішні безпекові виклики на державному кордоні, продовжуються заходи з його укріплення. Попри те, що зазвичай сезон інженерного облаштування кордону триває до настання зими, цього року активні заходи з укріплення держрубежу продовжуються", – йдеться у повідомленні ДПСУ.

Так, продовжують копати протитранспортні рови, використовуючи для цього спецтехніку. Рови створюю на до вже наявних перешкод, які зробили раніше. Поруч із ровами насипають вал, який є додатковою перепоною.

На Сумщині продовжили укріплювати кордон попри початок морозів (ВІДЕО)
Фото: ДПСУ

Що відомо

  • 30 липня цього року Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення про захист державного кордону, на підставі цього 18 серпня президент підписав відповідний указ.
  • Згідно з документом, протягом 6 місяців уряд спільно з місцевими органами влади повинні провести інвентаризацію земельних ділянок шириною 30-50 метрів уздовж лінії держкордону. Також Кабмін має визначити власників та користувачів земельних ділянок. Після цього землі передадуть у постійне користування військовим частинам Держприкордонслужби.
  • У вересні цього року Суспільне побувало на Краснопільщині, в районі автомобільного пункту пропуску "Покровка". Там вже тривали роботи з облаштування кордону, копали рів.
  • На початку грудня речник прикордонного загону Роман Ткач розповідав, що на цей рік сумські прикордонники завершили земляні роботи над створенням захисного рову на кордоні з Росією. Однак рішення змінили й продовжили роботи.
На початок